Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Mavi Şeker

Mavi Şeker
Programın sempatik sunucusu Ece Erken, 100. programa ulaşmanın sevincini Kızlar Grubu, Sarp Levent ve Saba Tümer ile beraber yaşayacak.“Mavi Şeker” güzel sunucusu Ece Erken’le birlikte, gözü yaşlı gündüz programlarından sıkılan seyirciye eğlenceli bir alternatif sunuyor.

ECE ERKEN’LE “MAVİ ŞEKER” 100. BÖLÜMÜNÜ KIZLAR GRUBU, SARP LEVENT VE SABA TÜMER İLE BERABER KUTLUYOR!
 
Sıcacık sohbetleri, eğlenceli yarışmaları, birbirinden komik haberleri, hiç bir yerde duymadığınız dedikoduları ve doyumsuz müzik ziyafetlerini Ece Erken’in sunumu ile sizler için atv ekranına taşıyan “Mavi Şeker”, hafta içi her gün saat 13.00’da! Sakın kaçırmayın!

MAVİ ŞEKER (Canlı Yayın)
Hafta içi her gün, saat 13.00 ile 15.00 arasında canlı olarak yayınlanan, gündüz kuşağının neşesi “MAVİ ŞEKER”, 6 Şubat Cuma günü 100. programında birbirinden değerli konukları
ile atv’de olacak.

Programın sempatik sunucusu Ece Erken, 100. programa ulaşmanın sevincini Kızlar Grubu, Sarp Levent ve Saba Tümer ile beraber yaşayacak.

Eğlenceli yarışmaları, komik haberleri, dedikoduları, bol bol kahkaha ve müzik dolu dakikaları ile gönülleri feth eden “Mavi Şeker”, Mavi Klaket tarafından hazırlanıyor, programın yapımcılığını Taner Ercan, yönetmenliğini ise Ahmet Zafer Demirci üstleniyor.
Mavi Şeker” güzel sunucusu Ece Erken’le birlikte, gözü yaşlı gündüz programlarından sıkılan seyirciye eğlenceli bir alternatif sunuyor.
Yayın Tarihi : 6 Şubat 2009 / Cuma
Yayın Saati : 13.00


Yapım  : Mavi Klaket
Yapımcı : Taner Ercan
Yönetmen : Ahmet Zafer Demirci
Sunucu : Ece ErkenSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/18349/mavi-seker.html