Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Rap Star

Rap Star
Dans gösterisiyle başlayacak programda ülkenin her köşesinden rap müziğe gönül veren gençlere halkın yakından tanıdığı sesler eşlik ediyor.Bu hafta performanslar sonucunda jüriden ve halktan en az oyu alan Eral ve Halil son 2’ye kaldı. Bu iki isimden biri programın başında performanslarını gösterdikten sonra elenecek.

Rapstar heyecanı bu akşam Star TV’de devam ediyor

Gold Film ve Erka Prodüksiyon’un yapımcılığında, sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği, müzik direktörlüğünü Suat Sakarya’nın yaptığı Rapstar’da jüri koltuğunda ise, Türkiye’nin en önemli rap müzik sanatçısı Ceza, gençlerin sevilen ismi dj Funky – C, ulusal ve uluslar arası çalışmalarıyla tanınan pop müziğin sevilen sanatçısı Sibel Tüzün ve rap müziğin önemli isimlerinden Fuat oturuyor. Programın her hafta değişen konuk jüri koltuğunda ise bu hafta sürpriz bir isim var.

Dans gösterisiyle başlayacak programda ülkenin her köşesinden rap müziğe gönül veren gençlere halkın yakından tanıdığı sesler eşlik ediyor. Ayrıca finalistler Rap Akademi denilen bir merkezde birçok konuda eğitim alıyorlar.Rapstar Star Tv ekranlarında

Bu hafta performanslar sonucunda jüriden ve halktan en az oyu alan Eral ve Halil son 2’ye kaldı. Bu iki isimden biri programın başında performanslarını gösterdikten sonra elenecek.


Rapstar Star TvSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/18353/rap-star.html