Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Beyaz Show

Beyaz Show
Ziynet Sali, Fatih Erkoç, Moğollar, Nihat Alptuğ Altınkaya ve Burcu Esmersoy bu gece “Beyaz Show”da!Grek müziğin başarılı yorumcularından Ziynet Sali, “Herkes Evine” adlı son albümünün hit şarkılarını bu gece canlı olarak Beyaz Show’da seslendirecek. Dillere pelesenk olan birçok şarkıya hayat veren Fatih Erkoç da en güzel ve unutulmaz şarkılarıyla Beyaz Show tiryakilerine muhteşem bir müzik ziyafeti sunacak.

Ziynet Sali, Fatih Erkoç, Moğollar, Nihat Alptuğ Altınkaya ve Burcu Esmersoy bu gece “Beyaz Show”da!

Ziynet Sali ve Fatih Erkoç’tan muhteşem şarkılar

Grek müziğin başarılı yorumcularından Ziynet Sali, “Herkes Evine” adlı son albümünün hit şarkılarını bu gece canlı olarak Beyaz Show’da seslendirecek. Dillere pelesenk olan birçok şarkıya hayat veren Fatih Erkoç da en güzel ve unutulmaz şarkılarıyla Beyaz Show tiryakilerine muhteşem bir müzik ziyafeti sunacak.

Moğollar, Beyaz Show’da

Moğollar, Türk popunun dev çınarı Cem Karaca’yı kaybedişimizin 4’üncü yılında, ustayı anmak üzere bu gece Beyaz Show’da olacaklar. Ayrıca, Yaprak Dökümü dizisinde Levent Tuncel karakterini canlandıran, karizmatik oyuncu Nihat Alptuğ Altınkaya ile başarılı spor sunucusu ve tescilli güzel Burcu Esmersoy da bu gece Beyaz Show’a konuk olacaklar.

Vazgeçilmezler…

Beyaz Show’un vazgeçilmezleri arasında yer alan; üniversiteli yetenekli gençlerin buluşma noktası “Canısı” ile insana “ne oldum değil, ne olacağım” dedirten “İnodnod” bölümlerinin yine yerli yerinde olacağı programda, Beyaz da birbirinden çarpıcı canlı yayın sürprizleri de yer alacak. Dinamik, seviyeli ve eğlenceli içeriğiyle Cuma gecelerini şenlendiren bu süper şovu sakın kaçırmayın!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/18354/beyaz-show.html