Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Madmen

Madmen
1960’ların New York şehri yepyeni bir dünyaya kapılarını açmıştır. Reklamcılığın altın çağı yaşanmaktadır; herkes bir şeyler satmakta ancak hiç bir şey asla beklendiği gibi çıkmamaktadır. Reklam dünyasının en güçlü ismi kabul edilen Don Draper, müthiş bir değişim süreci içindeki Amerikan toplumunda hep bir adım ileride..

Madmen

“Yeni dizilerin en iyisi” Newsweek
“Sarsıcı ve seksi” TV Guide
“Sinema filmi kadar sofistike...” People

Amerikan basının daha dizinin başladığında övgülerini esirgemediği “Madmen”, Altın Küre’de iki ödül alarak onları yalancı çıkarmadı.

Kim olduğunuzun, ne istediğinizin ya da neyi sevdiğinizin hiçbir önemi yok. Her şey elinizdekini nasıl pazarladığınızla alakalı. İşte The Sopranos’un Emmy ödüllü yapımcı ve yazarı Matthew Weiner’den gerçeğin nasıl satılabileceğine dair kışkırtıcı bir dram. Mad Men. Kaçıranlar ve sonradan keşfedenler için 1. Sezon 1. bölümü bu akşam yeniden ekranda.

Madmen, sizi herkesin bir şeyler sattığı ve hiçbir şeyin beklentiniz doğrultusunda gerçekleşmediği, sürprizlerle dolu bir dünyaya, reklamcılığın güçlü ve görkemli “Altın Çağı”na götürüyor. Egonun hüküm sürdüğü bu dünyada esas oyuncular satış sanatındaki ustalıklarını sergilerken, bazen satışa çıkan kendi özel yaşantıları oluyor. Dizi, 60’larda piyasanın en iyisi Don Draper etrafında şekilleniyor. Reklamcılığın piri Don Draper şu an için zirvede. Toplantı odası ve yatak odasında kararları o veriyor. Ama zaman çok hızlı değişiyor ve koltuğuna talip çok...

1. Sezon 1. Bölüm: Smoke Gets In Your Eyes
1960’ların New York şehri yepyeni bir dünyaya kapılarını açmıştır. Reklamcılığın altın çağı yaşanmaktadır; herkes bir şeyler satmakta ancak hiç bir şey asla beklendiği gibi çıkmamaktadır. Reklam dünyasının en güçlü ismi kabul edilen Don Draper, müthiş bir değişim süreci içindeki Amerikan toplumunda hep bir adım ileride durabilmek ve genç nesil çalışanların hırs ve azmine rağmen reklam piyasasındaki yerini koruyabilmek için zorlu bir mücadele vermek zorundadır.

Yayın Günü   : 7 Şubat Cumartesi
Yayın Saati    : 22:00
Bölüm      : Madmen 1. Sezon 1.Bölüm
 


Madmen 1. Sezon 1.BölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/18371/madmen.html