Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > 5 Kere 5

5 Kere 5
Her Biri Kendi Konusunda Uzman Beş Kişi, Beş Ayrı Başlık “5 Kere 5”.Çikolataya bayılan bir diyetisyen, sanatsever bir moda yazarı, dansta iddialı bir spor hocası, dekorasyon tutkunu bir gazeteci ve erkek stili uzmanı bir dergici bir araya geliyor; modadan stile, diyet ve spordan dekorasyona ele alacakları konular ile izleyenleri haftasonu kalabalıklığından uzaklaştırıp, yeni rotalar belirletiyor...

Her Biri Kendi Konusunda Uzman Beş Kişi, Beş Ayrı Başlık “5 Kere 5

Çikolataya bayılan bir diyetisyen, sanatsever bir moda yazarı, dansta iddialı bir spor hocası, dekorasyon tutkunu bir gazeteci ve erkek stili uzmanı bir dergici bir araya geliyor; modadan stile, diyet ve spordan dekorasyona ele alacakları konular ile izleyenleri haftasonu kalabalıklığından uzaklaştırıp, yeni  rotalar belirletiyor...

FARKLI KONULARIN İŞLENDİÐİ BEŞ AYRI BAŞLIK!
Kadın ve erkekler için moda önerilerinden çok özel alışveriş adreslerine, sağlıklı beslenme konularından diyet sırlarına, kişisel spor konusunda alternatiflerden, dekorasyondaki en son trendlere kadar kişisel zevk ve ihtiyaçların göz önününe alınarak hazırlanan programda beş uzman Didem Kanca Üstay (diyetisyen), Ferhan İstanbullu (moda yazarı), Hakan Demiray (spor hocası), Ebru Kılıç (gazeteci)  ve Alper Kotaman (dergici) hafta sonunuza renk ve yenilik katacak.

Bu hafta neler var?
Programın bu haftaki bölümünde diyetisyen Didem Kanca,Çimen suyunun faydalarını anlatacak, moda yazarı Ferhan İstanbullu, tasarımcı Özgür Masur ile Nebahat Çehre’nin tarzını masaya yatıracak, Alper Kotaman modayla ilgili tuhaf ve şaşırtıcı gerçekleri açıklayacak, Ebru Kılıç, ressam İsmail Acar’ın evine konuk olacak, spor hocası Hakan Demiray spor salonlarının yeni gözdesi spinningi ve faydalarını anlatacak.

Çimen Suyunun Faydaları
Çimen suyu gerçekten yararlı mı? 5 Kere 5 diyetisyeni Didem Kanca, stüdyoda çimenleri sıkarak, Alper, Ferhan, Hakan ve Ebru’ya ikram edecek ve çimen suyunun özelliklerini anlatacak.

 


Nebahat Çehre’nin Tarzı Masaya Yatırılıyor
Ferhan İstanbullu, Türk modasının genç ve beğenilen tasarımcılarından Özgür Masur’un atölyesini ziyaret edecek ve ünlü oyuncu Nebahat Çehre’nin tarzını masaya yatıracak... Bu bölümde ayrıca Özgür Masur izleyenleri  Madonna’nın ünlü moda markası Louis Vuitton için yaptığı reklam çekimlerinin perde arkasına götürecek.


Modayla İlgili Tuhaf Gerçekler Şaşırtacak
Alper Kotaman, bu kez mini etekli ünlüler arasında stil turnuvası düzenleyecek. Ardından erkek şıklığı konusunda tüyolar verecek. Kotaman ayrıca, erkekler saçlarını boyamalı mı boyamamalı mı tartışmasını gündeme getirecek ve modayla ilgili tuhaf gerçeklerle şaşırtmaya devam edecek.

Ressam İsmail Acar’ın Evine Davetlisiniz
Ebru Kılıç izleyenleri ressam İsmail Acar’ın Galata’da Topkapı Sarayı manzaralı atölye-evine misafir edecek. Evlerde keten modasını anlatacak; ayrıca tasarım dünyasından fonksiyonel bir ürünü stüdyoya getirerek arkadaşlarıyla paylaşacak...

Spor Salonlarının Yeni Gözdesi Spinning
Hakan Demiray ise bu hafta spor salonlarının gözdesi spinning derslerinden söz edecek, spor selülite iyi gelir mi sorusunun cevabını arayacak...

Gardırobunuzdan gelecek kışa saklamanız gereken parçaların neler olduğunu, Avokado’nın kaç kalorisi olduğunu, sürekli seyahat eden birinin nasıl beslenmesi gerektiğini ve  Fit box’unu ne işe yaradığını merak ediyorsanız 5 Kere 5’i bu hafta kaçırmayın.

Yayın Günü : 7 Şubat Cumartesi
Yayın Saati : 10:10 –Canlı-


 

5 Kere 5Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/18381/5-kere-5.html