Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Anneyim Ben

Anneyim Ben
Anneyim Ben programına konuk olan Gülümsün Saatçi, iki çocuğunu dünyaya getirdikten sonra girdiği büyük depresyonda neler yaşadığını ve bu dönemi nasıl atlattığını ekranlarda ilk kez Anneyim Ben’e anlattı.Gülümsün Saatçi, ciddi bir psikolojik yardım aldığını, ilaçlarla ayakta durduğunu ve bu dönemde eşi Ercan Saatçi’nin kendisine nasıl destek olduğunu Tuğba Erbil’e anlatıyor.

Gülümsün Saatçi annelik serüveniyle ilk kez ekranlarda…

Anneyim Ben programına konuk olan Gülümsün Saatçi, iki çocuğunu dünyaya getirdikten sonra girdiği büyük depresyonda neler yaşadığını ve bu dönemi nasıl atlattığını ekranlarda ilk kez Anneyim Ben’e anlattı.

Ünlü müzisyen ve yapımcı Ercan Saatçi’nin eşi, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök’ün kızı Gülümsün Saatçi, evinin kapılarını Anneyim Ben’e açtı. Kızı Zeynep’i doğurduktan sonra yaşadığı bunalım, oğlu Sinan’ın dünyaya gelişiyle büyük bir depresyona dönüşen Gülümsün Saatçi, ciddi bir psikolojik yardım aldığını, ilaçlarla ayakta durduğunu ve bu dönemde eşi Ercan Saatçi’nin kendisine nasıl destek olduğunu Tuğba Erbil’e anlatıyor.

Genç anne programda ayrıca, eşi Ercan Saatçi’yle görücü usulü tanışma hikâyelerini, Ercan Saatçi’nin çocuklarına Fenerbahçeli olmaları için nasıl telkinde bulunduğunu, Ertuğrul Özkök’ün nasıl bir dede olduğunu ve çocuklarını büyütürken yaşadığı ilginç deneyimleri izleyiciyle paylaşacak...

Anneyim Ben’de ayrıca, çocuklarda göbek ve kasık fıtığı, Hepatit B hastalığı ve adet ağrılarını dindirmenin bitkisel çözümleri, uzman doktorların görüşleri eşliğinde yer alacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/20238/anneyim-ben.html