Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Erkekleri Tavlama Sanatı

Erkekleri Tavlama Sanatı
Eski vampir avcısı Sarah Michelle Gellar ile kariyerinde ikinci baharı yaşayan Alec Baldwin’in başrollerini paylaştığı romantik komedi Suburban Girl türün alışıldık kalıplarının dışına çıkmayı başaran nitelikli bir film.Biri hayatın farklı evrelerini çoktan geride bırakmış ünlü bir yazar, diğeri edebiyat denen dipsiz kuyuya daha yeni dalmaya başlayan genç bir editör...

SUBURBAN GIRL  (Erkekleri Tavlama Sanatı)

Eski vampir avcısı Sarah Michelle Gellar ile kariyerinde ikinci baharı yaşayan Alec Baldwin’in başrollerini paylaştığı romantik komedi Suburban Girl türün alışıldık kalıplarının dışına çıkmayı başaran nitelikli bir film.

Biz onu yıllarca kana susamış vampirlerin korkulu rüyası olarak izledik ve bağrımıza bastık. Ama Buffy The Vampire Slayer’ın yayın hayatına noktayı koymasıyla serbest kalan Sarah Michelle Gellar oyunculuğunun farklı yönlerini de sergilemek zorunluluğunu hissedecekti doğal olarak ve hissetti de. İşte Suburban Girl aslında bu zorunluluğun beyazperdedeki yansımalarından biri oldu ve genç yıldıza kamera karşısında olgunlaşması için bulunmaz bir fırsat sundu. Yeniyetme vampir avcısını canlandırdığı popüler dizinin ardından Grudge ve The Return gibi korku filmlerinde rol alan ve eski imajını daha da hafifleştiren Scooby Doo serisine devam eden Gellar, aradığı sağlam rolü kendisinden 25 yaş büyük bir adamla romantizm yaşadığı Suburban Girl’de buldu. Melissa Bank’in bir öyküsünden uyarlanan filmde ünlü bir yazar olan Archie Knox ile tanıştıktan sonra hayatı değişen genç editör Brett Eisenberg’i canlandıran Gellar oyunculuk kariyerinin devamı için umut sergilerken; bir süredir televizyonda ödülden ödüle koşan Alec Baldwin birinci sınıf bir oyunculuk sergilediği filmle izleyicinin hafızasında yer ediyor.

Biri hayatın farklı evrelerini çoktan geride bırakmış ünlü bir yazar, diğeri edebiyat denen dipsiz kuyuya daha yeni dalmaya başlayan genç bir editör. Üstelik adam kızın en yakınıyla, teyzesiyle zamanında yakınlık kurmuş biri. Ama bu iki karakterin romantik öyküsü hiç de umulduğu gibi gitmeyecek ve romantik komedilerden alışık olduğumuz Hollywood’a özgü mutlu son farklı bir kılıkla karşımıza çıkacak. Daha fazla sır vermenin anlamsız olduğunu belirtip kısa keselim ve Gellar ile Baldwin’e Maggie Grace, Vanessa Branch ve Chris Carmack gibi isimlerin eşlik ettiği filmi kaçırmamanızı tavsiye edelim.
 


Yönetmen: MARC KLEIN
Oyuncular: SARAH MICHELLE GELLAR, ALEC BALDWIN, MAGGIE GRACE, JAMES NAUGHTON.
Yapım yılı: 2007Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/20365/erkekleri-tavlama-sanati.html