Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Doğruluk Ekseni

Doğruluk Ekseni
Sinem, Oğuz’u Uğur hakkında uyarır. Oğuz duydukları karşısında çok şaşırır ve bildiklerini Sırma ile paylaşır. Fakat Sırma Oğuz’un söylediklerine inanmaz. Hala Oğuz’a karşı öfkelidir. Oğuz ise bunu ispatlayacağına söz verir. Fakat bu düşündüğü gibi kolay olmayacaktır.

Doğruluk Ekseni 28. Bölüm

Doğruluk Ekseni, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Sinem, Oğuz’u Uğur hakkında uyarır. Oğuz duydukları karşısında çok şaşırır ve bildiklerini Sırma ile paylaşır. Fakat Sırma Oğuz’un söylediklerine inanmaz. Hala Oğuz’a karşı öfkelidir. Oğuz ise bunu ispatlayacağına söz verir. Fakat bu düşündüğü gibi kolay olmayacaktır. Uğur, Oğuz’a engel olmak için tehlikeli bir hamle yapar. Bu arada Işıl, Fikret’in bakımı için ekstra bakım ücreti ister fakat burnunun ucundaki servetten habersizdir. Tüm bunlar olurken Servet ise yaşadıklarına dayanamayarak çevresindekilere zarar vermeye başlar. Hapishane’den çıkan Behiye ise Uğur’la hesabını görmek için Adalılar’ın evi nin yolunu tutar.


Yapımcı : Mustafa Kartal
Yönetmen : Taner Tunç
Oyuncular : Rahman Görede, Ayçin Tuyun, Devrim Parscan, Özer TuncaSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/20538/dogruluk-ekseni.html