Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Teke Tek / Canlı

Teke Tek / Canlı
Meclis'te görüşülen Mortgage yasası neyi değiştirecek? Her isteyen hemen ev sahibi olabilecek mi? Yasa çıksa bile sistem hemen çalışmaya başlayabilir mi? Uygulama için altyapı çalışmaları tamam mı?

TEKE TEK
Canlı
 
22 Şubat Perşembe 00:05'te
 
 
Girilemez denen kentlere girdi, aktarılamaz denen insanlık dramlarını aktardı, insan hakları ihlallerini tarafsız bir açıkyüreklilikle ekranlara taşıdı.Siyasetçilere en zor sorular hep "TEKE TEK"de soruldu.Türkiye ve dünya liderleri planlarını düşüncelerini ilk olarak "TEKE TEK"de açıkladılar."TEKE TEK", hep doğruyu aradı, yanlışa yalana prim vermedi."TEKE TEK", bağırışların değil fikirlerin çarpışmasına özen gösterdi."TEKE TEK", gündemin peşinden gitmek yerine gündemi belirlemeyi tercih etti.Bu yüzden Türkiye'nin tartışacağı konular her yerden önce "TEKE TEK"de masaya yatırıldı.Türkiye'ye dair konuşulması gereken herşey "TEKE TEK"in ilgi alanına girdi.Bu yüzden "TEKE TEK"in mikrofonu ve kameraları kimi zaman yıkıntılar arasına, kimi zaman saraylara taşındı...12 yılda Türkiye'de ve dünyada çok şey değişti, eskidi; değişmeyen Fatih Altaylı ile "TEKE TEK"e duyulan güven oldu...  


PROGRAM ÖZETİ:

Meclis'te görüşülen Mortgage yasası neyi değiştirecek? Her isteyen hemen ev sahibi olabilecek mi?
Yasa çıksa bile sistem hemen çalışmaya başlayabilir mi? Uygulama için altyapı çalışmaları tamam mı?
Bu enflasyon ve faiz oranlarıyla sistemden istenen sonucu almak mümkün mü?Yeni yasakiracıları nasıl etkileyecek?
Kiralarda büyük artışlar olacağı doğru mu?
Yasa çıktıktan sonra konut fiyatlarındaki  artışın önüne nasıl geçilecek? Fatih Altaylı soruyor, konunun uzmanları yanıtlıyor.Canlı yayın “TEKE TEK” perşembe gecesi ATV'de!

Sakın kaçırmayın!


Fatih Altaylý


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/2089/teke-tek-canli.html