Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Anneyim Ben

Anneyim Ben
Anneyim Ben programına konuk olan başarılı gazeteci, sempatik sunucu ve bir çocuk annesi Tuluhan Tekelioğlu, hamileliğinden bu yana yaşadığı annelik serüvenini Tuğba Erbil’e anlattı.Anneyim Ben’de ayrıca, doğum yapacak olan kadınlar arasında giderek yaygınlaşan epidural anestezi hakkında bilinmesi gerekenler..

Anneyim Ben programına konuk olan başarılı gazeteci, sempatik sunucu ve bir çocuk annesi Tuluhan Tekelioğlu, hamileliğinden bu yana yaşadığı annelik serüvenini Tuğba Erbil’e anlattı. Annelik ve kariyeri bir arada yürütmenin zorluklarına değinen Tuluhan Tekelioğlu, 11 yaşındaki oğlu Ömer’in yaşadığı ön ergenlik dönemini anlatırken, Ömer de anne ve babası hakkındaki ilginç düşüncelerini kameralara açıklayacak.

Anneyim Ben’de ayrıca, doğum yapacak olan kadınlar arasında giderek yaygınlaşan epidural anestezi hakkında bilinmesi gerekenler, tüm detaylarıyla erkeklerde kısırlık sorununun tedavisi ve bahar alerjisine karşı alınması gereken önlemler uzman görüşleri eşliğinde ekrana getirilecek.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/20904/anneyim-ben.html