Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > İSKELE SANCAK

İSKELE SANCAK
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İskele Sancak’ın konuğu olacak...Kadir Topbaş İskele Sancak’ta gazetecilerin sorularını cevaplayacak. Mustafa Karaalioğlu’nun sunduğu programa Meliha Okur ve İstanbul’u yazan gazeteciler konuk olacak. İstanbul’a vize uygulaması ...

İSKELE SANCAK                

Cuma 23:45                              
 
   
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İskele Sancak’ın konuğu olacak.

Kadir Topbaş İskele Sancak’ta gazetecilerin sorularını cevaplayacak. Mustafa Karaalioğlu’nun sunduğu programa Meliha Okur ve İstanbul’u yazan gazeteciler konuk olacak. İstanbul’a vize uygulaması tartışmaları, trafik sorunu, erken mesai uygulaması, kendi kendine yıkılan binaların olduğu kentin deprem planı, susuzluk tehlikesi konuşulacak. Hayata geçen projeler, bugüne kadar yapılanlar ve bundan sonrası için planlananları Başkan Topbaş İskele Sancak’ta anlatacak.

İstanbul’u yazan, İstanbul’u bilen gazetecilerin de katılacağı programda Türkiye’nin en büyük kenti konuşulacak. Programın öncelikli konuları arasında İstanbul’a vize uygulaması, depreme karşı alınan önlemler ve trafik sorunun çözümü için yapılan çalışmalar olacak. Sürekli göç alan, sürekli büyüyen İstanbul’da bu sorunun çözümü vize uygulaması olabilir mi? Büyükşehir’in vize konusunda bir çalışması var mı? Nasıl bir uygulama düşünülüyor?

Küresel ısınmanın konuşulduğu, hava kirliliğini azaltacak önlemlerin tartışıldığı günlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesi yakıt tasarrufu ve hava kirliliğini önleyecek çözümler üretiyor mu? Trafik sorunu nasıl çözülecek? Yapılan yeni yollar ve geçitler yeterli mi? Açılışı yapılan yollar ve kavşaklara yenileri ne zaman eklenecek? Tek-çift plaka uygulaması gündemde mi? Devlet daireleri ve resmi kurumlarda erken mesai uygulamasına Büyükşehir nasıl bakıyor? Erken mesai önerisi İstanbul trafiğini çözebilir mi?

Yağışsız geçen bir kışın ardından İstanbul’u neler bekliyor? Yağışlar normale dönmezse 12 milyon insan susuzluk tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir mi? İstanbul küresel ısınmanın etkilerine ne kadar hazır?

İstanbul’da deprem olmadan bile binalar yıkılırken, büyük bir depreme karşı alınan önlemler… İstanbul Büyükşehir Belediyesi bugüne kadar depremle ilgili ne tür çalışmalar yaptı?

Yapılanlar, yapılamayanlar, yapılacaklar… İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Toppaş İskele Sancak’ta gazetecilerin sorularını cevaplayacak, bugüne kadar yapılan çalışmaları anlatacak.

*****

Demokrasi platformu gerçek anlamda İskele Sancak’ta kuruluyor. Mustafa Karaalioğlu Kanal 7 ekranlarında konuklarıyla tartışılmayanları tartışacak. Tartışılmayanı tartışan, konuşulmayanı konuşan İskele Sancak Mustafa Karaalioğlu’yla devam ediyor.
Gündemdeki konular tüm açıklığıyla İskele Sancak’ta ele alınacak. Söylenemeyenleri

söyleyen, her kesime söz hakkı tanıyan İskele Sancak yoluna Mustafa Karaalioğlu’yla devam ediyor. Deneyimli gazeteci Karaalioğlu’nun hazırlayıp sunduğu İskele Sancak Kanal 7 ekranlarında.

İskele Sancak, yeni dönemde de hararetli tartışmalara, aydınlatılmayı bekleyen konulara sahne olacak.

Yapım ve yönetimini Süreyya Önal'ın üstlendiği tartışma klasiği İskele Sancak, Mustafa Karaalioğlu’yla, Cuma günleri 23:45’te Kanal 7’de. 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/2106/iskele-sancak.html