Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Çılgın Kanal

Çılgın Kanal
Çılgın Kanal’ın son reytingleri gelince olağanüstü toplantı yapılır ve kanal sahibi Bekir Bey’in dudak uçuklatan parlak fikirleri Çılgın Kanal’da uygulanmaya başlar. Deniz, “Başım Gözüm Üstüne” adlı bir izdivaç programı için fellik fellik evlendirecek adam ararken, Yıldırım şovu için inanılmaz kılıklara girmek zorunda kalır

“TRT ekranlarına gelmeye başladığı günden itibaren ilgiyle karşılanan ‘Çılgın Kanal’ın bu akşamki bölümünde, kanalın sahibi Bekir Bey, reytingi yükseltmek için akla hayale gelmeyecek uygulamalar getiriyor! Yıldırım kılıktan kılığa girerken başına da gelmedik kalmıyor! Deniz ise ‘Başım Gözüm Üstüne’ adlı izdivaç programı için kolları sıvıyor!”

Yasemin Nak yapımcılığında, başrollerini Murat Serezli, Buket Dereoğlu, Cihat Tamer, Tulu Çizgen, Berat Yenilmez ve Aytaç Murat Ağırlar’ın paylaştığı dizi “Çılgın Kanal” TRT 1 ekranlarında! Çılgın Kanal’da birbirinden çılgın tiplemeleriyle, içinden çıkılmaz olaylarıyla, askeri disiplinle yönetilen ama çılgınlığı kontrolden çıkmış bir TV kanalında geçen komik olaylar anlatılıyor.

Çılgın Kanal’ın son reytingleri gelince olağanüstü toplantı yapılır ve kanal sahibi Bekir Bey’in dudak uçuklatan parlak fikirleri Çılgın Kanal’da uygulanmaya başlar. Deniz, “Başım Gözüm Üstüne” adlı bir izdivaç programı için fellik fellik evlendirecek adam ararken, Yıldırım şovu için inanılmaz kılıklara girmek zorunda kalır ve son olarak da sarışın bir afete dönüşünce olanlar olur! Spor Spikeri Cemil ise maç yorumlarını umulmadık bir konukla yapacaktır. Haber Spikeri Ersin’in tarzında da küçük bir değişiklik yapılmıştır!

“Çılgın Kanal” 06 Mayıs Çarşamba günü TRT 1’de…


Yapımcı Yasemin NAK
Oyuncular : Murat Serezli, Buket Dereoğlu, Cihat Tamer, Tulu Çizgen, Berat Yenilmez ve Aytaç Murat AğırlarSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/21066/cilgin-kanal.html