Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Avrupa Yakası

Avrupa Yakası
Muhallebiciye Tibet’ten gelen Budist rahipler, Volkan’ın hayatını alt üst eder. Söylediklerine göre Volkan, Buda’nın reenkarne olmuş halidir ve Tibet’in yeni Dalai Lama’sı Volkan olacaktır! Volkan hayati kararlar verme aşamasına gelmiştir.

Volkan’ın Dalai Lama olduğu ortaya çıkıyor! Osman’ın "Dilber’e göre nişanlısı" Meryem Adana’dan geliyor! Burhan geceleri yediği dayağın sırrını öğrenmek için uyku kliniğine yatıyor! Şahika ve Fatoş tekstil sektörünün en iyi saklanan gizemini keşfediyorlar! Avrupa Yakası’nda yer yerinden oynuyor!

Ekranların kahkaha makinesi “Avrupa Yakası”, gülmekten kırıp geçirecek 186.bölümü ile 6 Mayıs Çarşamba akşamı atv’de!

Avrupa Yakası (Yeni Bölüm) 186. Bölüm Özeti :

Muhallebiciye Tibet’ten gelen Budist rahipler, Volkan’ın hayatını alt üst eder. Söylediklerine göre Volkan, Buda’nın reenkarne olmuş halidir ve Tibet’in yeni Dalai Lama’sı Volkan olacaktır! Volkan hayati kararlar verme aşamasına gelmiştir.

Burhan geceleri uyuyamamakta, üstelik sabah kalktığında her yerini çürük ve çizik içinde bulmaktadır. Önce Tanrıverdi ve arkadaşlarının uyurken kendisini bayıltıp eğlence için dövdüğünü iddia eden Burhan, geceleri tam olarak neler yaşadığını anlamak için bir uyku merkezine gider. Orada geçirdiği gece, beklediği gibi olmayacaktır!

Osman, Dilber Hala’dan, İsviçre’deki gizli hesabının numarasının kazılı olduğu aile yüzüğünü ister. Dilber Hala ise yüzüğü Osman’ın Adana’daki sözde nişanlısı Meryem’e vermiştir. Bu durumu fırsat bilen Dilber, hemen Meryem’i İstanbul’a çağırır! Meryem, gelir gelmez hem Osman’ın, hem
Aslı’nın hayatını karıştıracaktır!

Şahika ve Fatoş, mağazalardaki aynaların hileli olduğuna karar verirler. Aldıkları giysiler, eve geldiklerinde dükkandaki gibi durmamaktadır ve dükkan sahipleri konu açıldığında tuhaf davranmaktadırlar. Bu işin peşini bırakmamaya kararlı olan ikili, takibe başlar ve tekstil sektörünün en büyük sırrını keşfeder!


Yapım  : Plato Film-Sinan Çetin
Senaryo : Gülse Birsel
Yönetmen : Jale Atabey Özberk
Oyuncular : Gülse Birsel (Aslı), Ata Demirer (Volkan), Hasibe Eren (Makbule), Sarp Apak (Tanrıverdi), Levent Üzümcü (Cem), Şenay Gürler (Fatoş), Hale Caneroğlu (Yaprak), Engin Günaydın(Burhan), Rutkay Aziz (Bülent), Suna Keskin (Sedef), Yıldırım Öcek (Patron), Veysel Diker (Tacettin), Yavuz Seçkin (Sertaç), Binnur Kaya (Şahika), Ömür Arpacı (Dursun), Hakan Yılmaz (Osman), Gönül Ülkü Özcan (Hamiyet Hala), Müşfik Kenter (Tevfik Enişte)
Avrupa Yakası yeni bölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/21069/avrupa-yakasi.html