Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Mega Magazin

Mega Magazin
Haftaya ekranlara veda edecek olan Binbir Gece dizisinin finalini Mega Magazin açıklıyor... “Çok Güzel Hareketler Bunlar” setinde esen aşk rüzgarı kimlerin başını döndürdü?Hülya Avşar’la Hande Yener bir araya geldi, ortalık nasıl şenlendi?Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter’i Beren Saat, dizinin Behlül’ü Kıvanç Tatlıtuğ’la, rol gereği öpüşürken neler hissediyor?

Yapımcılığını ve genel koordinatörlüğünü Tayfun Topal’ın üstlendiği ekranların en sevilen, en çok izlenen ve ödüllü magazin programı Mega Magazin bu hafta da birbirinden ilginç konu ve görüntülerle dopdolu…

Magazin Haberleri

- Haftaya ekranlara veda edecek olan Binbir Gece dizisinin finalini Mega Magazin açıklıyor... Dizinin final bölümünde izleyiciyi bekleyen sürpriz gelişme ne? Dizinin finali için hangi oyuncu “masal gibi bir final olacak” dedi?

- Sevgilisinin kendisini terk etmesi korkusuyla sevgilisinden hamile kalan ve şu an bir buçuk aylık hamile olan ünlü hangisi?

- “Çok Güzel Hareketler Bunlar” setinde esen aşk rüzgarı kimlerin başını döndürdü? Sette kim kiminle aşk yaşıyor? Ailelerinden çok birbirlerini gören başarılı gençlerden oluşan Mutfak Ekibi’nden çok özel haberler…

- Hülya Avşar’la Hande Yener bir araya geldi, ortalık nasıl şenlendi? Avşar kızı neden “Helin benim kızım” itirafını yaptı?

- Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter’i Beren Saat, dizinin Behlül’ü Kıvanç Tatlıtuğ’la, rol gereği öpüşürken neler hissediyor? Beren Saat’ten çok özel açıklamalar…

- Çok ünlü bir sanatçının sevgilisi hangi sarışın bayanla bebek sahilinde samimi bir şekilde yürüyüş yaparken yakalandı?

- Canım Ailem dizi setine Uğur Yücel için gelen hacizciler, dizinin senaristine nasıl ilham verdi? Dizide haciz konusu nasıl işlendi ve dizi setine senaryo gereği nasıl haciz geldi?

- 36 yıl sonra Irak’ın Erbil kentinde düzenlenen ve Türk mankenlerin podyuma çıktıkları defileden çok özel görüntüler.

- Hakan Yılmaz’la Metin Şentürk bir araya geldi, kahkahalar havada uçuştu? Metin Şentürk, Hakan Yılmaz’ın hangi açıklamalarına kulak kesildi?

Magazin Haberleri

- Kral Tv video müzik ödüllerinde yaşananlar! Geceye kimler güzellikleriyle damga vurdu? Gecenin en şık bayanı hangi ilginç kostümüyle geceye damgasını vurdu?

- Her ortamda aralarında bir sorun olmadığını söyleseler de aslında uzun süredir birbirleriyle küs olan eski iş ortağı ve çok ünlü tiyatrocu ünlüler hangisi?

- Alişan Ceylan Şov’a konuk oldu, ortalık nasıl karıştı? Yakışıklı türkücü, Ceylan’ın bir erkeğe kafa attığına şahit olduğunu nasıl itiraf etti?

- Sessiz sedasız başlayan ilişkisini gözlerden uzak yaşayan ve yaz aylarının gelmesiyle iş yoğunluğu nedeniyle sevgilisinde yine sessiz sedasız bir şekilde ayrılan çok ünlü sanatçı kim?

- Son dönemde adı sürekli genç erkeklerle aşk dedikodularına karışan ünlü diva Bülent Ersoy, “Ben okuduğum kitabı bir daha okumam” diyerek kime gönderme yaptı? Diva kalbinin dolu olduğunu sahnede nasıl itiraf etti? Ünlü diva Bülent Ersoy’un gerçek sevgilisi kim?

- İstanbul’un hareketli gecelerinde yaşananlar ve Beyaz Geceler’den kameralarımıza takılan ünlüler…
Hepsi ve çok daha fazlası Tuğba Karaca’nın sunumuyla Mega Magazin’de
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/21082/mega-magazin.html