Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Cannes Film Festivali

Cannes Film Festivali
Cannes Film Festivali, 13 – 24 Mayıs günleri arasında düzenlenecek festivallin kapanış töreni de NTV’de yayınlanacak. Ayrıca festival boyunca bu dünyaca ünlü sanat olayıyla ilgili haberler ve gelişmeler NTV’de ekrana gelecek.

Cannes Film Festivali” Açılış Töreni Canlı Yayınla NTV’de

62. yılını kutlayan “Uluslararası Cannes Film Festivali” bu akşam (Çarşamba) muhteşem bir açılış töreni ile başlıyor... Festivalin Türkiye yayıncısı olan NTV, bu sene de Cannes Film Festivali’nin açılış törenini Türk izleyicisi ile buluşturacak. NTV bu görkemli açılış törenini saat 19:45’dan itibaren canlı yayınla ekrana getirecek...  Ayrıca Cannes Film Festivali 13-24 Mayıs haftası bütün gelişmeleri ve haberleriyle sadece NTV’de olacak...

Nuri Bilge Ceylan
Ödül Aldığı Cannes’a Jüri Olarak Dönüyor
Türkiye’de Ekim ayında vizyona girmesi beklenen "Up" isimli animasyon filmiyle açılış yapacak olan festivalin bu seneki jürisine Fransız aktris Isabelle Huppert başkanlık edecek. Büyük jüride Altın Palmiye ödüllü yönetmen Nuri Bilge Ceylan’da yer alacak.

Kırmızı Halı ve Açılış Töreni Canlı Yayında
Cannes Film Festivali heyecanı bu yıl tüm yönleriyle NTV’de yaşanacak. Tören öncesi yaşananlar ve Cannes’daki atmosfer canlı yayında NTV izleyenleri ile paylaşılacak... Dünyanın en önemli oyuncu ve yönetmenlerinin  boy göstereceği kırmızı halı seremonisi saat 19:45’den, açılış töreni ise 20:15’den itibaren ekrana gelecek.

Cannes 13-24 Mayıs Haftası Sadece NTV’de
Cannes Film Festivali, 13 – 24 Mayıs günleri arasında düzenlenecek festivallin kapanış töreni de NTV’de yayınlanacak. Ayrıca festival boyunca  bu dünyaca ünlü sanat olayıyla ilgili haberler ve gelişmeler NTV’de ekrana gelecek.  
Cannes Film Festivali Canlı Yayın


Cannes Film Festivali Canlı YayınSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/21231/cannes-film-festivali.html