Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Genç Bakış

Genç Bakış
Siyasi hayatının en parlak döneminde başbakanlığı elinin tersiyle iten Cindoruk şimdi neden sıfırı tüketen bir partiye başkan adayı oldu? Hüsamettin Cindoruk’u kim ikna etti? Kadrosunda kimler olacak? Merkez sağda birliği nasıl sağlayacak?

“Abbas Güçlü ile Genç Bakış”

Merkez Sağ’da “Kır At” ruhu yeniden mi canlanıyor?

Demokrat Parti’de genel başkanlığa aday olan Hüsamettin Cindoruk, adaylığından, yeni oluşuma, Anayasa değişikliğinden, Kürt sorunu, Ergenekon ve Deniz Feneri’ne kadar birçok konuda merak edilenleri Genç Bakış’ta cevaplıyor.
Siyasi hayatının en parlak döneminde başbakanlığı elinin tersiyle iten Cindoruk şimdi neden sıfırı tüketen bir partiye başkan adayı oldu? Hüsamettin Cindoruk’u kim ikna etti? Kadrosunda kimler olacak? Merkez sağda birliği nasıl sağlayacak? Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel yeni oluşuma nasıl bakıyor? Cindoruk yine mi “emanetçi”, bu kez genel başkanlığı kime bırakacak? Yeni partinin misyonu ne olacak? Partinin ismi değişecek mi? Yeniden DYP mi olacak? Meclis Eski Başkanı ve Demokrat Parti Başkan adayı Hüsamettin Cindoruk’un konuk olacağı Abbas Güçlü ile Genç Bakış bu gece Ankara Atılım Üniversitesi’nden canlı yayınla Kanal D’de. Kaçırmayın!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/21232/genc-bakis.html