Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > The Closer

The Closer
Brenda, Koreli bir çiftin öldürülmesinden suçlu bulunan bir adamın masum olduğuna dair tanıklık edecek olan gencin ölümünü araştırmaktadır. Ancak soruşturma esnasında ortaya çıkan bir takım gerçekler, Brenda’nın gencin tanıklık etseydi mahkemede çok da dürüst davranmayacak olduğunu düşünmesine neden olur

Bildiğiniz Polisiyelerin Çok Ötesinde!
“Nip/Tuck”ın yapımcılarından görülmemiş polisiye örneği “The Closer” ikinci sezon bölümleri ile CNBC-e’de... Kaldığı yerden hız kesmeden devam eden dizide, TV’nin en kurnaz dedektifi Brenda Johnson ve ekibi alışılmadık sorgu teknikleriyle yine izleyenleri büyüleyecek.

İyilik Cezasız Kalmıyor!
Brenda, Koreli bir çiftin öldürülmesinden suçlu bulunan bir adamın masum olduğuna dair tanıklık edecek olan gencin ölümünü araştırmaktadır. Ancak soruşturma esnasında ortaya çıkan bir takım gerçekler, Brenda’nın gencin tanıklık etseydi mahkemede çok da dürüst davranmayacak olduğunu düşünmesine neden olur. Öte yandan Pope’un eski karısı ekibin önünde Brenda’yı tehdit ederken onun Pope’la olan ilişkisinin de ortaya çıkmasına sebep olur.

Yayın Günü  : 13 Mayıs Çarşamba
Yayın Saati   : 21:00 
Bölüm  : The Closer 2. Sezon / 12. Bölüm
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/21233/the-closer.html