Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Telefon Kulübesi

Telefon Kulübesi
Kanal D’de, “Telefon Kulübesi” adlı yepyeni bir yarışma programı başlıyor.Bir telefon kulübesi ve para kazanma şansı…“Telefon Kulübesi”nde; yarışmacılar günlük yaşamlarına olağan bir şekilde devam ederken, kendilerini ansızın çok stresli ve bir o kadar da eğlenceli bir oyunun içinde bulacaklar.

Kanal D’de yepyeni bir yarışma programı başlıyor!
Telefon Kulübesi Yarışması

Bir telefon kulübesi ve para kazanma şansı…

Kanal D’de 13 Mayıs Çarşamba günü, “Telefon Kulübesi” adlı yepyeni bir yarışma programı başlıyor.
Orijinal ismi “The Phone Booth” olan “Telefon Kulübesi”, günlük yaşam içinde geçen, eğlenceli bir yarışma programı.

Dünyada ilk kez Kanal D’de!
İsveçli Strix firması tarafından oluşturulan, dünyada ilk kez Türkiye’de ve Kanal D’de ekrana gelecek olan “Telefon Kulübesi”nde; yarışmacılar günlük yaşamlarına olağan bir şekilde devam ederken, kendilerini ansızın çok stresli ve bir o kadar da eğlenceli bir oyunun içinde bulacaklar.
Ödül tam 25 bin TL
Şehrin çeşitli yerlerine kurulmuş bir telefon kulübesinde çalan telefona tesadüfen bakarak yarışmaya dahil olan katılımcılar, hem kendileri eğlenecekler hem de ekran başındaki izleyicileri eğlendirecekler.
Yarışmada, yarışmacıların her birini zorlu görevler bekliyor olacak. Bazen yoldan geçenlere şarkı söyletmek zorunda kalacaklar, bazen de zekâlarını kullanarak en kısa sürede para kazanmanın yollarını arayacaklar. Telefondaki sesin vereceği direktiflerin her birini başarıyla yerine getirirlerse de, toplam 25 bin liralık ödülün sahibi olacaklar.
Zamana karşı yarış
Yarışmacılar, ödülü kazanmak için zamana karşı da yarışacaklar. Kendilerine tanınan bir saatlik sürede, verilen tüm görevleri eksiksiz yerine getirmeleri gerekecek. Bunun için ellerindeki kozları ise; hayal güçleri, zekaları, ikna kabiliyetleri ve yoldan geçen insanlardan gelebilecek yardımlar.
“Telefon Kulübesi”, dinamik ve eğlenceli içeriğiyle yediden yetmişe herkeste tiryakilik yaratacak!

Telefon Kulübesi Yarışması Kanal D
Yayın Tarihi : 13 Mayıs Çarşamba/2009
Yayın Saati  : 22.45


Telefon Kulübesi Yarışması Kanal DSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/21241/telefon-kulubesi.html