Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kayıp Prenses

Kayıp Prenses
Selim ve Defne’nin anne-babası olmadığını duyan Duru büyük bir hayal kırıklığı içindedir. Bir süre eve dönmez, annesinin gelip onu bulmasını bekler. Ancak Defne ve Duru birbirine ulaşamaz. Duru yeryüzünde bir yerde kaybolmuştur.

Kayıp Prenses yeni bölüm
Focus Film / Nilgün Sağyaşar yapımcılığında, uygulayıcı yapımcılığını M.Kerem Karacakaya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Özlem Bayşu’nun yaptığı, senaryosu Leyla Karaloğlu ve Seval Bozkurt’a ait olan, başrollerinde ise, Yıldız Çağrı Atiksoy, Taner Ertürkler, Selin Dilmen ve Ali Uyandıran’ın olduğu  “ Kayıp Prenses
yeni bölümüyle bu akşam Star TV’de.


Kayıp Prenses  9. Bölüm:

Selim ve Defne’nin anne-babası olmadığını duyan Duru büyük bir hayal kırıklığı içindedir. Bir süre eve dönmez, annesinin gelip onu bulmasını bekler. Ancak Defne ve Duru birbirine ulaşamaz. Duru yeryüzünde bir yerde kaybolmuştur. Arun’un Duru’yu kaçırmış olabileceğini düşünen Defne, gerçeğin hiç de sandığı gibi olmadığını öğrenir. Duru kimsenin tahmin edemeyeceği bir yerde tutulmaktadır. Defne kızını kurtarabilmek için kendini feda etmek zorundadır. Çaresizce her yanda Duru’yu arayan Selim ise büyük bir endişe içindedir. İris ve Nil gelişmelerden memnun, Duru’nun bir daha dönmemesini umuyorlardır. Nil  bir yandan da  Duru’nun yokluğundan faydalanıp okulda ön plana geçmeye çalışır. Ama arkadaşları Duru’nun yokluğunu aratmayacak, hep birlikte Nil’i bir kere daha bozguna uğratacaklardır. 


Yapımcı: Focus Film / Nilgün Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı: M.Kerem Karacakaya
Yönetmen:Özlem Bayşu
Senaryo:Leyla Karaloğlu – Seval Bozkurt
Kim-Kimdir: Yıldız Çağrı Atiksoy ( Defne), Taner Ertürkler ( Selim), Selin Dilmen ( Efsun),Ali Uyandıran ( Tork), Çağla Şimşek ( Duru), Nazlı Ceren Argon ( İris), Elif Ceren Balıkçı ( Nil), Tülay Bekret ( Feza), Tarık Sancaktutan ( Sarp), Manolya Aşık ( Nazlı), Selin Algın ( Bilge ), Damla Demirsal ( Melis), Hatice İrkin ( Selen ), Müge Uyar( Keyra ), Billur Yılmaz ( Kumru ), Ali Hürol ( Recep ), Zeynep Çopur ( Gülçehre ), Berkant Keskin ( Arda ), Uğuralp Keskin ( Berkay ), Tuncay Akça ( Hamdi ), Yusuf Ünal ( Cenk )
Kayıp Prenses yeni bölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/21410/kayip-prenses.html