Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Cashmere Mafia

Cashmere Mafia
Kendilerine diş bilenen acımasız rakiplerine rağmen dimdik ayakta durabilmeyi başaran dört güçlü ve aynı zamanda çekici kadının dostlukları, iş yaşamındaki mücadeleleri ve özel hayatları…

Cashmere Mafia
Acımasız iş dünyası... Kendinden emin topuk sesleri... Dört güçlü ve başarılı iş kadını... Barnstead Medya Grubu’nda yayıncı Mia (Lucy Liu), Gorham Sutter’ın eski yöneticisi Zoe (Frances O’Connor), Stanton Hall Otelleri Zinciri’nin genel müdürü Juliet Draper (Miranda Otto), Lily Parish Cosmetics’in kıdemli asbaşkanı Caitlin (Bonnie Somerville)...  Cahmere Mafia; zorlu evliliklerinde, iş dünyasındaki amansız rekabette, çocuklarının anlattıkları hikâyelerde ve hatta evlerini düzenlemek konusunda bile birbirlerine destek olan dört parlak, hızlı ve başarılı yönetici kadının tutkularını gözler önüne seriyor. Ama bu tutkularının ağır bir bedeli var: Başarısızlıklarını görmek için sabırsızlanan entrikacı rakiplerini sürekli kollamak zorundalar.
1. Yours, Mine and Hers
Kendilerine diş bilenen acımasız rakiplerine rağmen dimdik ayakta durabilmeyi başaran dört güçlü ve aynı zamanda çekici kadının dostlukları, iş yaşamındaki mücadeleleri ve özel hayatları… Zoe, Mia, Juliet ve Caitlin’in topuk sesleri bu dizide yankılanıyor. Bir kanal binlerce öykü diyen TNT, öykülerine bir yenisini daha ekliyor. İddialı yapım Cashmere Mafia TNT’de. Bu bölümde Mia ve Caitlin, Jack’in dairesine girerler. Amaçları Mia ve Jack’in bir zamanlar aşklarını kaydetmiş oldukları kasetleri ele geçirmek. Alicia ise çocuk isteğini dile getirerek Caitlin’i şaşırtır. Juliet ise kendisini zorlu bir boşanmaya hazırlar.

 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/21753/cashmere-mafia.html