Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Battlestar Galactica

Battlestar Galactica
Büyük patlamanın sonrasında Adama ve Tigh yeniden yakalanır. Filoda darbenin adil olduğunu kanıtlamak için, bir duruşma düzenleneceği ve Adama’yı Romo Lampkin’in temsil edeceğine dair bir söylenti dolaşmaya başlar.

Battlestar Galactica
Sonun Başlangıcı CNBC-e’de
 

Bilimkurgu tarihinin unutulmaz dizisi “Battlestar Galactica”nın final bölümleri soluk soluğa bir tempoyla CNBC-e’de ekrana gelmeye devam ediyor.

KAN DAVASI
Büyük patlamanın sonrasında Adama ve Tigh yeniden yakalanır. Filoda darbenin adil olduğunu kanıtlamak için, bir duruşma düzenleneceği ve Adama’yı Romo Lampkin’in temsil edeceğine dair bir söylenti dolaşmaya başlar. Ancak Adama, Zarek ve Gaeta’nın ayaklarına kapanmaktansa ölmeyi tercih edeceğini söyleyerek avukat hakkını kullanmayı reddeder.

Bu sırada Roslin ve 8 Numara, Gaeta’nın pilotlarının saldırılarından kaçarak Saylon ana gemisine inmeyi başarır. Başkan’ın planı onlardan bu darbeyi durdurmak için yardım istemektir. Oysa onlar savaştan mümkün olduğunca uzağa gitmek isterler. Bu sırada 12’ler Meclisi, Adama’nın ölüm emrini vermediği için canice katledilir.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/21755/battlestar-galactica.html