Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Çok Güzel Hareketler Bunlar

Çok Güzel Hareketler Bunlar
Büyümek skecinde damat adayıyla tanışan bir anne baba çıkacak sahneye. Elbette asıl amaç tanışmak değil, damadın kızlarına uygun olmadığını anlamak için bir test yapmaktır!

KANKALAR YİNE SAHNEDE! BOĞAÇ, PELİN’İN BABASININ KARŞISINDA!

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran mizah programı “Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu akşam da kahkaha dolu!
BKM Mutfak ekibi bu bölümde, tanıdık kahramanlara yenilerini de ekleyerek izleyicileri kahkahajya boğacaklar. Yılmaz Erdoğan da hem seyircilerin arasında onları izleyecek, hem de her skeci sahneye çıkarak değerlendirecek.
Büyümek skecinde damat adayıyla tanışan bir anne baba çıkacak sahneye. Elbette asıl amaç tanışmak değil, damadın kızlarına uygun olmadığını anlamak için bir test yapmaktır!
Evine hırsız giren bir adam kimden yardım ister? Güvenlik görevlileri mi ilgilenir, ya da komşuları mı? Yoksa herkes bu dünyada yapayalnız mı? Kankalar da bu hafta seyirciyle hasret gideriyor. Arkadaşının sevgilisini kıskanan kankaya da bir sevgili bulunması gerekmektedir! Ama nasıl? Kankalar bir cafede buluşurlar ve yine işler karışır!
Birand ve muhabiri Murat’ın maceraları da devam ediyor. Bu hafta tüm muhabirler Birand’a karşı ayaklanıyor. Kimse haber yapmıyor!
Ve medyadan hayatımızın içinden bir başka skeç. Yeni kiracınızın mesleği paparazzilik ise ne tepki verirsiniz? Üstelik her an mesleğine bağlıysa ve sizin ilişkinizi de medyatik bir hale getirir ise? Paparazzi skecinde bu macera var!
Boğaç ve Pelin cephesinde ise süt krizi var. Pelin’le arası bozulan Boğaç arkadaşıyla dertleşirken sütü fazla kaçırınca Pelin’in kapısına dayanıyor! Ancak kapıya Pelin değil babası çıkıyor! Sakın kaçırmayın!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/21760/cok-guzel-hareketler-bunlar.html