Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kusursuz

Kusursuz
Laura Quinn (Demi Moore), bir mücevher firması olan London Diamond Corporation şirketinin başarılı yöneticilerinden biridir. Ancak kariyeri önünde önemli bir engel bulunmaktadır. Aşamadığı bu engelden dolayı işiyle ilgili hayal kırıklığına uğrayan Laura’ya hiç ummadığı biri, şirketin hizmetlisi Hobbs tarafından sıradışı bir teklif gelir. ..

Başrollerinde Oscarlı oyuncular Demi Moore ve Michael Caine’nin oynadıkları “Kusursuz”, TV’de ilk kez bu akşam Kanal D’de ekrana geliyor.
Laura Quinn (Demi Moore), bir mücevher firması olan London Diamond Corporation şirketinin başarılı yöneticilerinden biridir. Ancak kariyeri önünde önemli bir engel bulunmaktadır. Aşamadığı bu engelden dolayı işiyle ilgili hayal kırıklığına uğrayan Laura’ya hiç ummadığı biri, şirketin hizmetlisi Hobbs tarafından sıradışı bir teklif gelir.
Yıllardır gece bekçiliği yapan ve şirketin nasıl işlediğini bilmekte olan Hobbs, Quinn’i etkilemeyi başarır ve ona kendi soygun planından bahseder. Uzun zamandır planladığı bu soygun için artık yalnız değildir.
Ortak bir amaç için bir araya gelen ikilinin Kusursuz plan ve banka soygunlarını konu alan bu harika filmi sakın kaçırmayın!


Orjinal Adı  : Flawless
Yapım Yılı   : 2007
Yönetmen  : Michael Radford
Oyuncular  : Demi Moore, Michael Caine, Lambert Wilson, Nathaniel Parker, Shaughan SeymourSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/21762/kusursuz.html