Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Nip Tuck

Nip Tuck
Beverly Hills’de yeni bir estetik cerrahi kliniği açan Sean ve Christian her şeyi silbaştan yeniden kurmak için büyük çaba sarfetmektedir...

Televizyon Tarihinin En Sarsıcı Dizisi
“NIP/TUCK”
Yeni Şehir, Yeni Ofis ve Yeni Bir Hayat

Televizyon dünyasının en sert ve sarsıcı dizisi “NIP/TUCK”, nefes kesici görüntüleri ve olağanüstü sahneleri ile 5. Sezon yeniden e2 ‘de.
GÜZELLİK BİR LANETTİR...
Televizyon dünyasının en sert dizisi 5. sezonuyla dönüyor. Estetik camiasındaki her türlü garipliği gördüğümüzü bize düşündüren Sean McNamara (Dylan Walsh) ve Christian Troy (Julian McMahon), kliniklerini Miami’den Los Angeles’a taşıyor. Bakalım iş hayatlarındaki başarıyı bir türlü özel hayatlarına yansıtamayan ikili, dünyada en çok estetik operasyonun yapıldığı Hollywood’da ne gibi olaylarla karşılaşacak.

5 SEZON İLK BÖLÜM: YENİ OFİS
Bu akşam izleyeceğimiz beşinci sezonun birinci bölümünde, Beverly Hills’de yeni bir estetik cerrahi kliniği açan Sean ve Christian her şeyi silbaştan yeniden kurmak için büyük çaba sarfetmektedir. Bu arada tanıştıkları becerikli ve kurnaz halka ilişkiler uzmanı kliniğin tanıtımı için onlara yeni fırsatlar sunar ve itibarlarını arttırmak için cerrahi becerilerinden ziyade medyayı kullanmayı önerir.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/21765/nip-tuck.html