Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Otomobil Kulubü

Otomobil Kulubü
Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Red Bull Soapbox Race’den çılgın görüntüler ile bu yıl 50. yaşını kutlayan Mini’nin İngiltere’de gerçekleştirdiği Mini United 2009 Festivali’nden ilginç kareler ekrana gelecek.

OTOMOBİL DÜNYASINDAN ÇOK ÖZEL HABERLER OTOMOBİL KULÜBÜ’NDE

 Otomobil tutkunlarının tek adresi Otomobil Kulübü, farklı modelleri, ünlülerle röportajları ve otomotiv sektörünün duayenlerini ekrana taşıyor.

Pazar günü ekrana gelecek bölümde geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Red Bull Soapbox Race’den çılgın görüntüler ile bu yıl 50. yaşını kutlayan Mini’nin İngiltere’de gerçekleştirdiği Mini United 2009 Festivali’nden ilginç kareler ekrana gelecek.

Sürüş izlenimi bölümünde Kia Ceed Sportywagon, lansman bölümünde ise yeni Hyundai İ20 mercek altına alınacak.

Programın bu haftaki ünlü konuğu manken ve fotomodel Ece Gürsel. Otomobil üzerine keyifli bir sohbet eşliğinde Ece Gürsel otomobildeki tercihlerini anlatacak.

Otomotiv sektörünün önde gelen isimlerinin her hafta konuk edildiği programın bu haftaki konuğu “İkinci El Otomobilim.com” firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Sami Nacaroğlu. İkinci el piyasasının durumu ve ikinci el otomobil alırken ve satarken dikkat edilmesi gerekenleri sektörün önde gelen ismi Nacaroğlu anlatacak.

Haftanın önemli haberlerinden oluşan bir haber turu ve sokak röportajları da Otomobil Kulübü’nde…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/21774/otomobil-kulubu.html