Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ruhat Mengi’yle Her Açıdan

Ruhat Mengi’yle Her Açıdan
Devlet terör örgütünü muhatap alabilir mi, P0kk lideri Türk Devletine şart koşar duruma nasıl geldi? Terör örgütü İbrahim Tatlıses’e konser yasağı koyacak gücü nereden alıyor?

“RUHAT MENGİ’YLE HER AÇIDAN”

Gazeteci Yazar Ruhat Mengi’nin farklı bakış açısı  cesur soruları ve özenle seçilmiş konuklarıyla tüm ekranların “en çok izlenen” haber tartışma programı olan Her Açıdan bu pazar “8 şehit verdiğimiz son terör saldırısı”ndan başlayarak Güneydoğu sorununu ve gündemin en önemli açıklamalarını, olaylarını” mercek altına alıyor.

Devlet terör örgütünü muhatap alabilir mi,  P0kk lideri Türk Devletine şart koşar duruma nasıl geldi? Terör örgütü İbrahim Tatlıses’e konser yasağı koyacak gücü nereden alıyor?

Cindoruk neden “Öcalan’a gösterilen özen Generallere gösterilmedi” dedi?

Başbakan Erdoğan’ın “Devlet farklı etnik kökende olanlara faşizan uygulamalar yaptı” sözü bir özrü mü ifade ediyor?

Ekonomik krizle boğuşan Türkiye 800 milyon doları nasıl heba etti?

Hükümet İmf’ye ve A.İ.H.M ne rest mi çekiyor?

Yeni kurulan partiler Türkiye’de Siyaseti nasıl etkileyecek ?

Bunlar ve daha bir çok sorunun cevabını:

Dp genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk,Araştırmacı Yazar ve Dinler Uzmanı Aytunç Altındal, Emekli Büyükelçi İlter Türkmen, Bilkent üniversitesi siyaset bilimi bölüm başkanı Prof.Dr Metin Heper,Marmara Ünviversitesi Öğretim Üyesi Ekonomi Profesörü Osman Altuğ’un katılacağı Her Açıdan’da bulacaksınız. Ruhat Mengi’yle Her Açıdan 31 mayıs Pazar öğlen 12:30 da Star’da. Yine nefesinizi tutarak izleyeceğiniz ve bilmediğiniz çok şeyi öğreneceğiniz bu heyecanlı tartışmayı kaçırmayın.
 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/21781/ruhat-mengiyle-her-acidan.html