Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yemekteyiz

Yemekteyiz
Caner Erdem yönetimindeki Show TV İç Yapımlar tarafından hazırlanan, ‘Yemekteyiz ’ 34. haftasında yine çok renkli...


YEMEKTEYİZ

Caner Erdem yönetimindeki Show TV İç Yapımlar tarafından hazırlanan, ‘Yemekteyiz  ’  34. haftasında yine çok renkli.

5 yeni yarışmacı, 5 akşam yemeği ve kazanan büyük ödül 10.000 TL’yi alacak.

Kıyasıya rekabetin, muhteşem lezzetlerin bir arada olduğu ‘Yemekteyiz’ bu hafta yine birbirinden eğlenceli yarışmacıları ile sizleri ekran başına kilitleyecek.

İşte 34. haftasındaki ‘Yemekteyiz ’ nin birbirinden eğlenceli yeni yarışmacıları:
 

• Fatma Betül Candan        
36 yaşında...Evhanımı,evli...Ortaokul mezunu...2 çocuğu var.. Betül Hanım,evlerinin yakınında olan küçükçekmece gölünün kenarında yürüyüş,koşu ve kick box hareketleri yapmayı çok seviyor..Kızları ve eşiyle vakit geçirmeyi onlarla parka gitmeyi..Onlara ders çalıştırmayı,evin içinde onlarla saklanbaç oynamayı...Araba sürmeyi çok seviyor..

• Veysel Bakırkalay      

40 yaşında...Evli...İşadamı...11 yaşında ,9 yaşında ve 8 aylık  3 çocuk babası... Veysel Bey,eşi ve çocuklarıyla özellikle 8 aylık olan bebeğiyle vakit geçirmeyi çok seviyor..


• Taner Sucu           
42 yaşında...Üniversite Mezunu...Muhasebeci...Bir süredir çalışmıyor... Taner Bey,biçki,dikiş ve örgüyle uğraşmaktan büyük keyif alıyor.. Misafirlerini kendi diktiği masa örtüsü ve yine kendisinin işlediği peçete ile ağırlamak istiyor...Taklit yapmayı ,uydurarak aria söylemeyi çok seviyor..

• Filiz Kaya        
35 Yaşında...Lise mezunu...İşletmeci ancak 1 senedir çalışmıyor...Şuanda Bekar...15 yaşındaki kızıyla birlikte yaşıyor...Kızıyla birlikte vakit geçirmeyi spor yapmayı seviyor...Alışveriş yapmayı,arkadaşlarıyla yemeğe çıkmayı,kızıyla Pazar sabahları kalamış sahiline ya da Boğaz’a kahvaltıya gitmeyi seviyor...Araba kullanmayı çok seviyor...

• Diler Saraç            
24 yaşında...Lise Mezunu...Halkla ilişkiler uzmanı...Ancak 1 senedir kriz nedeniyle iş bulamadığı için çalışmıyor...Evhanımı...6 yıldır evli...Çocukları yok...Komşularıyla kahvaltı yapmayı seviyor...ahşap boyamayla uğraşıyor...Alış veriş yapmayı seviyor..Yunusları çok seviyor..
 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/21868/yemekteyiz.html