Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ana Kuzusu

Ana Kuzusu
Ana Kuzusu Denizli Buldan’da bu kez öyle bir düğüne gitti ki izleyenler hayran kalacak. Geline ağıtlarla kınalar yakıldı, gençler seğmenlerle kız almaya gitti, yollar kesildi bahşişler alındı…

DENİZLİ BULDAN’DAN SIRADIŞI BİR DÜĞÜN VE RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Ana Kuzusu’NDA

 

Naciye Ana ve Ana Kuzusu Mevlüt karavanla çıktıkları Türkiye turunu sürdürüyor ve gittikleri yerlerden keyifli söyleşiler eşliğinde ekran başındakilere eğlenceli dakikalar yaşatıyorlar. Ana Kuzusu Mevlüt ve Naciye Ana’nın karavanla yaptıkları maceralı yolculukları bu hafta Denizli Buldan’la devam ediyor.

 

Ana Kuzusu Denizli Buldan’da bu kez öyle bir düğüne gitti ki izleyenler hayran kalacak. Geline ağıtlarla kınalar yakıldı, gençler seğmenlerle kız almaya gitti, yollar kesildi bahşişler alındı… Fakat berbere verilecek bahşiş parası çok gelince damadı  gelinliğiyle birlikte gelin tıraş etti. Eğlenceli ve bir o kadar hüzünlü köy düğünü Ana Kuzusu’nda.

 

Birbirinden lezzetli yemeklerin yapıldığı sıradışı düğünden eski köye yeni adet… Tokaç yerine makine ile düğün keşkeği hazırlayan beylerin hanımlarına Mevlüt veryansın etti… Eski geleneği rafa kaldıran düğün aşçılarına demediğini bırakmayan Mevlüt keşkekten tatmadan da edemedi. Canlı canlı buzağı doğumuna  tanık olan Ana Kuzusu Mevlüt’ün çocuklar gibi sevinci Ana Kuzusu’nda ekrana gelecek. Gittiği her yere annesini de götürmek zorunda kalan Mevlüt,  bu kez Güney şelalesine annesini götürmedi ama Naciye teyze bu hiç Ana Kuzusundan ayrılır mı? Doğa harikası şelaleden  manzaralar ve eğlenceli Buldan gezisi Ana Kuzusu’nda.

 

Karavan üstünde keyifli bir seyahate, renkli bir programa ve eğlenceli dakikalara hazır olun. Ana Kuzusu her Çarşamba 23:00’te Kanal 7’de… Sakın kaçırmayın!
 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/21891/ana-kuzusu.html