Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > İtalya’da Aşk

İtalya’da Aşk
Lizzie McGuire ile arkadaşları Gordo, Kate ve Ethan, ortaokuldan mezun olunca bir okul gezisi için çantalarını toplayıp İtalya’nın yolunu tutarlar. Hepsi de Roma güneşi altında tatlı hayat yaşamak hayalindedir...


   Lizzie McGuire ile arkadaşları Gordo, Kate ve Ethan, ortaokuldan mezun olunca bir okul gezisi için çantalarını toplayıp İtalya’nın yolunu tutarlar. Hepsi de Roma güneşi altında tatlı hayat yaşamak hayalindedir. Oysa oraya vardıklarında, hiç hesapta olmayan bir karışıklıkla karşılaşırlar. Lizzie’ye çok benzeyen Isabella adlı bir pop şarkıcısı vardır ve Lizzie’yi gören herkes onu Isabella sanmaktadır. Hatta Isabella’nın eski erkek arkadaşı Paolo bile.
Öte yanda, etekleri tutuşan Lizzie’nin annesiyle babası, yanlarına küçük oğulları Matt’i de alarak soluğu İtalya’da alırlar. Ama İtalya’da Lizzie’nin yıldızı çoktan parlamıştır ve o, sıradan bir genç kız olmaktan çıkıp ünlü bir pop starına dönüşmüştür. Gordo ona karşı gerçek duygularını sorgulamaya başlar. Arka arkaya gelişen olaylar sonunda Lizzie de arkadaşlık kavramının gerçek anlamını bulmak zorunda kalır. Peki İtalya, Lizzie McGuire için hazır mıdır?


Yönetmen: Jim Fall  2003
Oyuncular: Hilary Duff, Adam Lamberg, Hallie ToddSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/21892/italyada-ask.html