Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Dexter

Dexter
Dexter’ın yeni arkadaşı Miguel’le ne yapacağı konusunda hiç bir fikri yoktur. Miguel ise günün her saati tetikte olan Dexter’ın yöntemlerini ve ihtiyatlı yaklaşımını yakından takip etmektedir...

Dexter
Dexter Kuralları Yeniden Yazıyor
 
Kanundan kaçabilirsiniz ama Dexter’dan asla! Kanun kaçaklarının korkulu rüyası Dexter, üçüncü sezon bölümleri Hava Kararınca kuşağında e2’de.


KARANLIK PLAN!
Bu akşam ekrana gelecek 3. sezon altıncı  bölümde neler olacak? Dexter’ın yeni arkadaşı Miguel’le ne yapacağı konusunda hiç bir fikri yoktur. Miguel ise günün her saati tetikte olan Dexter’ın yöntemlerini ve ihtiyatlı yaklaşımını yakından takip etmektedir. Dexter sonunda Miguel’in ne kadar ileri gidebileceğini öğrenmek için onu denemeye karar verir. Miguel’e hapiste olan şiddet yanlısı ırkçı bir beyaz konusunda  kendi yöntemleriyle adaleti sağlamak istediğini belli eder. Ancak Miguel beklediğinin aksine Dexter’ın karanlık planının tamamlanması için her şeyi göze alır. Bu arada işten kovulan Rita kariyeri konusunda endişe içindedir. Debra ise çözmeye çalıştığı cinayetten kısmen de olsa sorumlu olduğunu öğrenince vicdan azabı duymaya başlar. 
 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/21912/dexter.html