Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Deşifre

Deşifre
Gökhan Şengelirler yürüyerek girdiği ameliyattan nasıl felç olup çıkmıştı? Ameliyat esnasında neler yaşandı? Göz göre göre genç bir adamın hayatı nasıl karardı?...

AKIL ALMAZ SAĞLIK SKANDALI DEŞİFRE’DE!

Usta gazeteci Mehmet Ali Önel yönetimindeki “DEŞİFRE”,
yine gündemi sarsacak önemli bir dosyayla karşınıza geliyor.

Gökhan Şengelirler,geçtiğimiz yıl boynundaki şiddetli ağrılar nedeniyle özel bir hastaneye başvurmuş. Doktorlar boyun fıtığı teşhisi koymuş ve bir an önce ameliyat olması gerektiği söylenmiş. İlk başlarda ameliyat olmaya sıcak bakmayan Şengelirle’e doktorları basit bir ameliyatla tüm ağrılarından kurtulacağı ve kısa sürede iyileşeceği garantisi vermiş... Uzun bir araştırmanın ardından ameliyattan başka şansı olmadığını anlayan genç adam  sonunda bıçak altına yatmış. Özel bir hastanede saatler süren operasyonun ardından Gökhan Şengelirler ayaklarında his kaybı ve şiddetli ağrılarla uyanmış.İddiasına göre doktoru bir kaç hafta içinde iyileşeceğini söyleyip apar topar taburcu etmiş..

Ancak aradan aylar geçmesine rağmen bir türlü düzelemeyen Şengelirler, başka bir doktora muayene olduğunda acı gerçekle yüzleşmiş. Genç adama felç olduğu söylenmiş. Gökhan Şengelirler, kendisini yatağa mahkum eden doktoru hakkında mahkemeye başvurmuş ve adalet önünde hesap sormak istiyor.

Peki Gökhan Şengelirler yürüyerek girdiği ameliyattan nasıl felç olup çıkmıştı? Ameliyat esnasında neler yaşandı? Göz göre göre genç bir adamın hayatı nasıl karardı? Gökhan Şengelirler’i yataga mahkum eden akıl almaz skandallar zinciri DEŞİFRE’de!

Usta Gazeteci Mehmet Ali Önel yönetimindeki “Deşifre” 15 Haziran Perşembe atv’de.


Yeni BölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/22357/desifre.html