Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bir Şarkısın Sen

Bir Şarkısın Sen
“Bir Şarkısın Sen”in bu bölümüne; Gülgün Feyman, Itır Esen, Kamil Sönmez, Selçuk Alagöz, Özdemir Erdoğan gibi unutulmaz isimler konuk oluyor

9.Bölüm


Bir Şarkısın Sen”in yeni bölümüne;  Gülgün Feyman, Itır Esen, Kamil Sönmez, Selçuk Alagöz, Özdemir Erdoğan gibi unutulmaz isimler konuk oluyor.

Yeni nesil tarafından hayranlıkla izlenen 4 Yüz Grubu ve minik yıldızların beraber söylediği  “Bir Zamanlar Deli Gönlüm” adlı parça ise büyük beğeni topluyor.

Ünlü konuklar her zaman olduğu gibi, minik yıldızların hazırladıkları birbirinden güzel parçalarla büyülenmeye devam ediyor. Aycan’ın, “Dönülmez Akşamın Ufkundayız” yorumunu ayakta alkışlayan konuklar; Şahin’in söylediği uzun hava ve türküler karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor.

Fındık Kurdu Berna ve Berkan ikilisinin “Ateş de Bacayı Sarmış” düetine, Selçuk Alagöz’ün de renk katması izleyicilerden büyük beğeni topluyor.

Harika kız Şebnem, “Uykusuz Her Gece”yi kusursuz yorumlarken; Melek Aleyna, “Gözleri Aşka Gülen” adlı eserle, Serbest Meyan Kraliçesi unvanını bir kez daha pekiştiriyor.

Gecenin en büyük sürprizlerinden biri ise Fındık Kurdu Berna’ya yapılıyor. Berna, ayrı şehirlerde oldukları için bir süredir görmediği ve çok özlediği annesinin en sevdiği şarkıyı seslendirirken, annesi sürpriz yaparak sahneye geliyor… Berna’nın şakınlığının ardından anne kızın hasretle birbirini kucaklamasıyla gözyaşları sel oluyor…

Nijer, Arnavutluk ve Türmenistan’dan Türkçe Olimpiyatları için ülkemize gelen çocukların şarkıları ve Türkmen çocuğun Şahin’le söylediği türkü ise geceye ayrı bir renk katıyor.

Programda ayrıca; “İki Dağın Arasında Kalmışam”, “Keklik Gibi”, “Mevlam Birçok Dert Vermiş”,
“Karagözlüm Efkarlanma Gül Gayrı”, “Tatlı Dillim Güler Yüzlüm”, “Hasretinle Yandı Gönlüm”, “Une Belle Histoire”, “Gözün Aydın”, “Duyduk Duymadık Demeyin”, “At Kadehi Elinden”, “Sevdim Seni Bir Kere”, “Gözleri Aşka Gülen”, “Donna Donna”, “Ah! Nerede”, “Esmerim Biçim Biçim”, “Bu Kalp Seni Unutur mu?” gibi pek çok sevilen şarkı ve türkü, mucize sesli çocuklar tarafından seslendiriliyor.

Geçtiğimiz hafta izleyicilerden en çok oyu alarak 1. olan parça ise her zaman olduğu gibi minik yıldızların seslendirdikleri parçalardan sonra açıklanıyor.


TEKRARSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/22381/bir-sarkisin-sen.html