Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yemekteyiz

Yemekteyiz
Caner Erdem yönetimindeki Show TV İç Yapımlar tarafından hazırlanan, ‘Yemekteyiz ’ 37. haftasında yine çok renkli...

YEMEKTEYİZ

Caner Erdem yönetimindeki Show TV İç Yapımlar tarafından hazırlanan, ‘Yemekteyiz ’  37. haftasında yine çok renkli.

5 yeni yarışmacı, 5 akşam yemeği ve kazanan büyük ödül 10.000 TL’yi alacak.

Kıyasıya rekabetin, muhteşem lezzetlerin bir arada olduğu ‘Yemekteyiz’ bu hafta yine birbirinden eğlenceli yarışmacıları ile sizleri ekran başına kilitleyecek.

İşte 37. haftasındaki ‘Yemekteyiz’ in birbirinden eğlenceli yeni yarışmacıları:


• Gönül İler     
34 yaşında,bekar,üniversite mezunu,Devlet memuru..Aslen Ankara’lı..Sık sık kuaföre gitmeyi,Sarıyer’de sahilde nargile içmeyi,spor ve yoga yapmayı,araba kullanmayı çok seviyor .

• Oğuz Aydın                    
38 yaşında...Müzisyen,Açıköğretimde halkla ilişkiler okuyor...Balık tutmayı,bowling oynamayı,her sabah yürüyüş yapmayı seviyor..Takı tasarımla uğraşıyor

• Erkan Cansız       
32 yaşında.,turizm otelcilik işiyle uğraşıyor mesleği garsonluk.Bekar,lise mezunu.İstanbul doğumlu ama aslen baba memleketi Bayburt..Ralli seyretmeyi,araba kullanmayı,balık tutmayı çok seviyor..Yüzmeyi çok seviyor ve yazın boğazı yüzerek geçmek istiyor..

• Selma Yazıcıoğlu       
55 yaşında.Lise mezunu.Bankacılıktan emekli.Bekar .Dikiş dikmeyi,örgü örmeyi,çiçeklerle vakit geçirmeyi,bilgisayar kursuna gidiyor..

• Nejla Şirin                      
35 yaşında.. Üniversite mezunu.Gümrük Müşaviri.Nejla Hanım genelde üye oldukları spor klübünde eşiyle birlikte spor yapıyor,çocuğuyla vakit geçiriyor..Dans etmeyi seviyor..Eşiyle vakit geçirmeyi seviyor..Gümrük müşavirleri dernek üyesi olduğundan vaktinin çoğu dernekte geçiyor.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/22574/yemekteyiz.html