Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Big Shots

Big Shots
Duncan Reveal’deki yönetim kurulu başkanı olarak pozisyonunu geri almak için herşeyi göze almıştır. Bu arada Stacey Kaliforniya’ya taşınmaya karar verince James’le aralarında velayet konusunda ciddi bir çekişme başlar...

CEO’ların Gizli Dünyası
Big Shots

New York şehrinin rekabet ve entrika dolu iş ortamında hırslı ama bir o kadar da özel ve sosyal yaşamlarında sorunlu dört üst düzey yöneticinin dostluğunu anlatan “Big Shots” bu akşam sekizinci bölümü ile CNBC-e’de.

Zaman zaman iş konularını tartıştıkları, zaman zaman en özel sırlarını paylaştıkları, zaman zamansa yaşamın iniş çıkışlarında ayakta kalmaları için birbirlerine destek oldukları bu dostluk çerçevesinde neredeyse her şeylerini paylaşan bu dört işadamının kapalı kapılar ardındaki yaşamı ekranda.

Yakışıklı CEO’ların Zor Zamanları...
Duncan Reveal’deki yönetim kurulu başkanı olarak pozisyonunu geri almak için herşeyi göze almıştır. Bu arada Stacey Kaliforniya’ya taşınmaya karar verince James’le aralarında velayet konusunda ciddi bir çekişme başlar. Öte yandan lisedeyken başına bela olan zorba okul arkadaşı Firmwood’a katılmak isteyince Karl bir de onunla uğraşmak zorunda kalır. Geçmişte çıktığı erkeklerin Janelle’e yazdığı aşk şiirlerini bulan Brody ise yaratıcılığını kullanmak zorunda olduğunu hisseder.


 8. BölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/22582/big-shots.html