Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Hayalet Dünya

Hayalet Dünya
Ting-yin, farklı bir isimle yazdığı ilk romanıyla Güney Doğu Asya’nın en çok satan yazarları arasına girmeyi başarır. İmza gününde menejeri, Ting-yin’in yeni kitabının duyurusunu yapar...

HAYALET DÜNYA


    Ting-yin, farklı bir isimle yazdığı ilk romanıyla Güney Doğu Asya’nın en çok satan yazarları arasına girmeyi başarır. İmza gününde menejeri, Ting-yin’in yeni kitabının duyurusunu yapar. Fakat bu kitap, konusu duygulu bir aşk hikeyesi olan ilkinden farklı olarak doğaüstü güçlerle ilgili olacaktır.
“Hayalet Dünya” ismini taşıyacak bu kitabın ilk bölümünü bitirdiğinde, Ting-yin, yazmayı bırakır ve bilgisayarında filmle ilgili kayıtlı olan herşeyi siler. Zamanla yaşadıkları ve gördükleri, kelimelerle ifade edilebileceklerin çok ötesine geçecektir. Gerçek ile kurgu birbirine girmiş, aradaki ayrım çoktan ortadan kalkmıştır.
*Ting-yin, Chu Xun ismi ile Güney Doğu Asya’da ilk romanı ile çok satarak üne kavuşan genç bir kadın yazardır. Romanının konusu tüm okuyucuların kalbine dokunan bir aşk hikayesidir. İmza gününde Chu’nun menajeri Lawrence "Hayalet Dünya" isimli doğaüstü güçler hakkındaki yeni romanın duyurusunu yapar. Hayranları bu romanı heyecanla beklemektedir çünkü kurgusal olanın gerçek hayatla özdeşliğini Chu’nun nasıl anlatacağını merak etmektedirler. Yeni romanın ilk bölüm taslağını bitirdiğinde, Chu Xun yazmayı bırakır. Hatta bilgisayarında kayıtlı olanları bile siler. Zamanla gerçekte anlatılması imkansız şeyler görmeye başlar. Artık neyin gerçek neyin hayal olduğunun farkında değildir. Bir gece, Chu ipuçlarını takip ederek diğer dünyaya gitmeye karar verir. Burada korkunun en saf ve gerçek olanı ile karşılacaktır!


Türü: Korku
Yapım Yılı: 2006
Yönetmen: Oxide Pang Chun, Danny Pang
Oyuncular: Ekin Cheng,  Lawrence Chou , Siu-Ming LauSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/22704/hayalet-dunya.html