Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Battlestar Galactica

Battlestar Galactica
Galactica’nın durumu kötüye giderken, İnsanlar ve Saylonlardan oluşan ekibin de morali iyice bozulmaktadır. Her iki ırkın da geleceğinin anahtarı olduğuna inanılan Hera, Boomer tarafından kaçırılmıştır....

Battlestar Galactica

Bilimkurgu tarihinin unutulmaz dizisi “Battlestar Galactica”nın final bölümleri soluk soluğa bir tempoyla CNBC-e’de ekrana gelmeye devam ediyor.

Yıldızların Akışındaki Ada
Galactica’nın durumu kötüye giderken, İnsanlar ve Saylonlardan oluşan ekibin de morali iyice bozulmaktadır. Her iki ırkın da geleceğinin anahtarı olduğuna inanılan Hera, Boomer tarafından kaçırılmıştır. Amiral Adama, Lee, Saul, Ellen ve Kara’yı bir araya getirir ve sonucu ne olursa olsun Hera’yı bulmak için kolları sıvamaya karar verir. Galactica’nın gödesinde açılan bir delik, onarma çalışmalarında görev alan 26’sı Saylon, 61 kişinin ölümüne neden olur. Adama’ya Galactica’nın büyük ihtimalle beş atlayıştan sonra tamamen paramparça olacağı bildirilir. Amiral, filonun güvenliğini sağlamak için gemiyi terk etmek ya da ona bir şans daha vermek konusunda kararsızdır.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/22795/battlestar-galactica.html