Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yemekteyiz (Best Of)

Yemekteyiz (Best Of)
‘Yemekteyiz ’ 39. haftasında daha önce yarışan ve en sevilen yarışmacılarından oluşan “Best Of” bölümü ile yine çok renkli...

BEST OF
YEMEKTEYİZ 

 Caner Erdem yönetimindeki Show TV İç Yapımlar tarafından hazırlanan, ‘Yemekteyiz ’  39. haftasında daha önce yarışan ve en sevilen yarışmacılarından oluşan “Best Of” bölümü  ile yine çok renkli.

En sevilen 5 yarışmacı ve onların bir arada olacağı 5 akşam yemeği..

Kazanan, sadece Yemekteyiz’in Best Of bölümüne özgü olan büyük ödül, 20.000 TL’yi alacak..
 
Kıyasıya rekabetin, muhteşem lezzetlerin, eğlenceli dakikaların ve en iyi yarışmacıların bir arada olacağı Yemekteyiz (Best Of)’u kaçırmayın.

 İşte en iyilerde oluşan ‘Yemekteyiz (Best Of)’ un birbirinden eğlenceli ve iddialı yarışmacıları:

 

• HİKMET BİLEN
Hikmet Bey, yarışmaya 14.haftada Adana’dan katılmıştı. 44 yaşında, evli ve 2 çocuk babası olan Hikmet Bey’in en önemli ilgi alanı yemek, ama ev işleri ve ütü yapmayı da çok seviyor.


• ÇİĞDEM ÇELİK 

Çiğdem Hanım, yarışmaya 27. haftada İstanbul’dan katılmıştı. 30 yaşında, 4 yıldır evli olan Çiğdem Hanım’ın çocuğu yok. Genelde spor olarak koşu yapıyor fakat Bursa’lı olduğu için de  küçük yaşlardan beri kayak yapıyor.

• BANU ZEREN 
Banu Hanım, yarışmaya 11.haftada İstanbul’dan katılmıştı. Banu Hanım, 33 yaşında, evli ve çocuğu yok. Banu Hanım’ın el ve ayak bakımı üzerine bir merkezi var.  
• KEMAL  FIRINCI

Kemal Bey, yarışmaya 12. haftada İstanbul’dan katılmıştı. 28 yaşında, 1 yıldır evli olan Kemal Bey’in haksızlığa tahammülü yok.

• EMEL YARTUĞ

Emel Hanım, yarışmaya 28. Haftada İzmir’den katılmıştı. 37 yaşında, evli olan Emel Hanım, kızıyla yaşıyor.  Emel Hanım bahçesi ve çiçekleriyle uğraşmaktan, araba kullanmaktan ve yüzmekten büyük keyif alıyor.
 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/23040/yemekteyiz-best-of.html