Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Çok Güzel Hareketler Bunlar

Çok Güzel Hareketler Bunlar
Okul günlerinin kabus dolu hatırası : Karne Günü! Elbette BKM Mutfak yorumuyla. Sevgilisi ile yemeğe çıkan adam, kılıbık davranışları ve sorularıyla kadını bunaltır. Adamın yaptıklarının sonu gelmeyince kadın olayı kökünden çözer...

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” yine kahkaha dolu

Kanal D’nin, izlenme rekorları kıran mizah programı “BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu akşam da, en beğenilen skeçlerden oluşan özel bölümü ile ekrana geliyor.
Okul günlerinin kabus dolu hatırası : Karne Günü! Elbette BKM Mutfak yorumuyla.
Sevgilisi ile yemeğe çıkan adam, kılıbık davranışları ve sorularıyla kadını bunaltır. Adamın yaptıklarının sonu gelmeyince kadın olayı kökünden çözer.
Ersin ve Metin’in bir skeç çalışırken başlarına gelmeyen kalmaz. Lost dizisinden yola çıkan skeçlerinde ki kelepçe yüzünden kimseye dertlerini anlatamazlar.
Gençlerin derdi biter mi? İstanbul’a üniversite okumaya gelmiş Bekarus’lar da bu akşam “Çok Güzel Hareketler bunlar”da.
İstanbul’da görülmemiş bir sokak. Kahramanımız sadece kız arkadaşının evini aramakta. Ama adres sorduğu herkesin ona söyleyecek bir şeyi var! Bu nereye kadar sürer? Kimbilir?
Çocukları kavga geden iki aile, onlara örnek olmak için bir araya gelir ama uzlaşma sağlamak hiç de öyle kolay olmayacaktır!
Ve Öğretmen Eğitim Simulasyonu... Binlerce çocukla uğraşmak kolay mı?
Donanımlı bir müdür muavini olabilmek için önce bu eğitim programını geçmek gerekiyor.
Kadınların kuaför sohbetleri de bu hafta sahneye taşınıyor. Elbette ana konu: kadın – erkek ilişkileri! Kuaförde bu kadar konuşulan konu, bir başka skeçte de bir akşam yemeği randevusunda, hesabı kim ödemeli sorusuyla ekrana gelecek. Kahkaha dolu bu özel bölümü sakın kaçırmayın!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/23705/cok-guzel-hareketler-bunlar.html