Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Mystery Alaska

Mystery Alaska
"Meet The Parents- Zor Baba" serisinden tanıdığımız yönetmen Jay Roach bu kez azmin ve çalışmanın başarıyla noktalanacağını anlatan bir hikaye ile karşınızda...

Yabancı Sinema "Mystery Alaska"


"Meet The Parents- Zor Baba" serisinden tanıdığımız yönetmen Jay Roach bu kez azmin ve çalışmanın başarıyla noktalanacağını anlatan bir hikaye ile karşınızda... Böylece "Beautiful Mind- Akıl Oyunları" ve "Gladiator- Gladyatör" filmlerinin yakışıklı başrol oyuncusu Russell Crowe "Mystery, Alaska" adlı komedi filmi ile sevenleriyle buluşuyor. Yapımın diğer oyuncuları ise Hank Azaria, Mary Mccormack ve Burt Reynolds.

Buz hokeyiyle yaşanan heyecan...

630 kişinin yaşadığı Mystery adlı kasabada herkesin ortak tutkusu hokey oynamaktır. Charles Danner, Sports Illustrated dergisine bir mektupla bu durumu bildirir ve ilgi gösterilmesini talep eder. Ümitsizce cevap bekleyen kasaba halkı, gelen haberle şaşkına döner. Bir spor kanalı kasaba takımıyla, profesyonel New York Rangers takımı arasında bir gösteri maçı düzenlemeyi ve maçı ulusal televizyonda yayınlamayı teklif etmektedir. Herkes büyük bir heyecan içindeyken bir tek kişi Yargıç Walter Burns aynı kanıda değildir.


 
Yayın
09.03.2007  20:30 / TRT1
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/2415/mystery-alaska.html