Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Lost

Lost
Şiddet kendini gösterecek. Sayid esir alınırken Ana Lucia’nın geçmişi gözler önüne seriliyor. Kate ve Jack, Sawyer’ın yolunu bekleyecekler. ..

Lost

Televizyon tarihinin tartışmasız en ilgi çeken dizisi. Gerçek bir fenomen. Bir uçak kazasından kurtulan 48 kişi, onlara ev sahipliği yapan ıssız bir adada sağ kalmanın yolunu aramaya devam ediyor. Lost, TNT’de Türk izleyicisiyle hem orijinal dilinde alt yazılı hem de Türkçe dublajlı olarak 2. sezon bölümleri ile buluşmaya devam edecek. Dizinin özel bölümünü sakın kaçırmayın.

II. SEZON

8. Collision                                                                                                                            
Televizyon tarihinin tartışmasız en ilgi çeken dizisi Lost, 2. sezon bölümleri ile TNT’de hem orijinal dilinde alt yazılı hem de Türkçe dublajlı olarak devam ediyor. Dizinin ikinci sezon bölümlerinde bir uçak kazasından kurtulan 48 kişi, onlara ev sahipliği yapan ıssız bir adada sağ kalmanın yolunu aramaya devam ediyor. Dizinin ikinci sezon sekizinci bölümünde şiddet kendini gösterecek. Sayid esir alınırken Ana Lucia’nın geçmişi gözler önüne seriliyor. Kate ve Jack, Sawyer’ın yolunu bekleyecekler.


2.Sezon 8.BöümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/24247/lost.html