Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Okan Bayülgen ile Senin Hikayen

Okan Bayülgen ile Senin Hikayen
Senin Hikayen’in bu akşam iki konuğu olacak; Avrupa Yakası’nın Fatoş’u Şenay Gürler ve motoru ile dünyayı gezen Harleyci Hakan Çetinel....

Okan Bayülgen ile
 “SENİN HİKAYEN”

Okan Bayülgen her hafta alanında sivrilmiş, anlatacak hikayesi olan konukları ağırladığı “Senin Hikayen”nin bu akşam iki konuğu olacak; Avrupa Yakası’nın Fatoş’u Şenay Gürler ve motoru ile dünyayı gezen Harleyci Hakan Çetinel.

Avrupa Yakası’ndaki Fatoş karakteri ile izleyenleri kendine hayran bırakan Şenay Gürler bu hafta Okan Bayülgen’in ilk konuğu olacak. Kendi hayatında asla Fatoş karakteri kadar seksi görünmediğini söyleyen Gürler, programda Güzel Sanatlar Fakültesi’ne gitme hikayesini, oyunculuk yolunda yaşadıklarını ve tiyatro projelerini izleyenlerle paylaşacak.

Bir Motorsiklet Tutkunu
İş dünyasında uzunca bir süre bulunduktan sonra kendisini motor dünyasına adayan programın diğer konuğu Makine Yüksek mühendisi Hakan Çetinel ise 10 yıldır devam eden Harley Davidson tutkusunu ve motoru ile dünyayı gezerken yaşadıklarını Okan Bayülgen’e anlatacak.

Şenay Gürler‘in “Senin Hikayen”de anlatıklarından bir kaç başlık:

* Fatoş karakteri kadar seksi göründüğümü düşünmüyorum

* Kadınlar tarafından da beğenilmek hoş bir şey. Yolda yürürken “Eşim sizi çok beğeniyor, bir fotoğrafınızı çekip gönderebilir miyim.” diyorlar. Bu çok hoş...

* Evlenip boşandıktan sonra Güzel Sanatlar Fakültesi’ne gittim. Bir yandan bebeğimi büyütüp bir yandan da okuluma devam ettim. O dönem ailem tarafımdan da reddedilmiş gibiydim..

* Hep yönetmenlik yapmak istedim ama hayat beni oyunculuğa sürükledi.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/24256/okan-bayulgen-ile-senin-hikayen.html