Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Desperate Housewives

Desperate Housewives
Bree’nin uzun zamandır görmediği kızı Danielle, Wisteria Lane’e geri dönmüştür fakat kasaba sakinleri tarafından eleştiri yağmuruna tutulur...

 “Desperate Housewives

Başrollerini Eva Longoria (Gabrielle Solis), Teri Hatcher (Susan Mayer), Marcia Cross (Bree van de Kamp) ve Felicity Huffman’ın (Lynette Scavo) paylaştığı, Altın Küre ve Emmy’de kazandıkları ödüller ve oyuncuları hakkında çıkan dedikodularıyla adından çok söz ettiren Desperate Housewives, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 5. sezon bölümleri ile CNBC-e’de... Dizi Pazartesi’den Perşembe’ye her akşam saat 21:00’da ekrana gelecek.

Çocuklar Bir Başkadır...
Bu akşam ekrana gelecek 5. sezonun üçüncü bölümünde Bree’nin uzun zamandır görmediği kızı Danielle, Wisteria Lane’e geri dönmüştür fakat kasaba sakinleri tarafından eleştiri yağmuruna tutulur. Bu arada Gabrielle ve Susan, çocuklar arasında çıkan tartışma yüzünden birbirlerine girer. Öte yandan Tom’a eski eşyalarından kurtulmasını söyleyen Lynette eve döndüğünde canını sıkacak bir manzarayla karşı karşıya kalır. Katherine ve Bayan McCluskey ise Dave hakkında daha çok bilgi edinmek için Edie’yi öğle yemeğine davet eder.


5. Sezon / 3. BölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/24268/desperate-housewives.html