Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Mega Magazin

Mega Magazin
Çocuklarıyla Bodrum’da tatil yapan Sibel Can, bikini alırken Mega Magazin’e yakalanınca nasıl şoke oldu?Serdar Ortaç ve Yalın’dan sonra kendisine ithal sevgili bulan ünlü popçu hangisi?...

MEGA MAGAZİN
Yapımcılığını ve genel koordinatörlüğünü Tayfun Topal’ın üstlendiği Mega Magazin, bu hafta da dur durak bilmeden Bitlis’ten Kıbrıs’a, Çeşme’den Antalya’ya, Bodrum’dan Trabzon’a magazinin nabzını sizler için tutuyor.
 Çocuklarıyla Bodrum’da tatil yapan Sibel Can, bikini alırken Mega Magazin’e yakalanınca nasıl şoke oldu?Serdar Ortaç ve Yalın’dan sonra kendisine ithal sevgili bulan ünlü popçu hangisi?
Yeni filminin çekimleri üç haftadır devam eden Ata Demirer’den gündüz vakti, gün yüzü görmemiş espriler.
Çeşme’de konser veren Kenan Doğulu, hangi ünlünün sahne almasını engelledi?
Çıtır popçu Bengü’den tatil yaptığı Bodrum’da muhteşem bikini şov.
İsmail Türüt ve İsmail YK ile birlikte Rize’nin Ovit Yaylası’ndaki şenliklere katılan Seda Sayan’ın, yağmur ve sis altında verdiği konserinde neler yaşandı?
Antalya’da sahne alan Ebru Gündeş, tatilcileri nasıl şaşırttı?
Hamile olan hangi ünlü oyuncu, hamileliğiyle ilgili kontrol testlerini abartıp, neredeyse hemen her gün hastaneye gidip test yaptırıyor?
Van üzerinden Bitlis’e konsere giden Alişan, meşhur Van Gölü canavarını nasıl yakaladı? Alişan’ın Bitlis konserinden çok özel görüntüler.
Adı, yakışıklı bir popçuyla aşk dedikodularına karışan hangi güzel sunucu, meğer popçuyu kız arkadaşlarıyla tanıştırıp, çöpçatanlık yapıyormuş. Kim bu ünlü güzel?
Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un sıkı bir Mega Magazin takipçisi olduğu nasıl ortaya çıktı?
İkiz bebeklerinin doğumundan sonra ilk kez Kıbrıs Kaya Artesis Otel’de sahne alan Gülben Ergen’e animatörler hangi sürprizi yaptı? Gülben Ergen, hangi şarkısından sonra büyük alkış aldı?
Mahsun Kırmızıgül’le Cihangir’de bir kafede sohbet ederken görüntülenen Yavuz Bingöl, yeni projesini oturduğu yerden kaldırdığı tabelayla ekibimize nasıl duyurdu?
 Cem Yılmaz’ın filmlerinin vazgeçilmez ismi Mazhar Alanson, Cem Yılmaz’la dargın mı? Mazhar Alanson’dan ilginç açıklamalar.
Avrupa Yakası’nın bitmesinin ardından gelen teklifler karşısında kayıtsız kalamayan Gülse Birsel, aynı ekiple yeni bir sinema filmine mi başlıyor? Gülse Birsel’in sinema filmi için, davet etmediği dizinin önemli karakteri kim?
Uzun süredir Londra’da yaşayan Gülşen, eski yapımcısı ve sevgilisi Erol Köse’yle Londra’da el ele görüntülendikleri haberlerine ilk ağızdan ne cevap verdi?
Hepsi ve çok daha fazlası, Çarşamba akşamı Tuğba Karaca’nın sunumuyla Mega Magazin’de…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/24271/mega-magazin.html