Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Geniş Zamanlar – yeni bölüm

Geniş Zamanlar – yeni bölüm
Zehra'nın evlendiğini öğrenen Ahmet bu duruma anlam veremez. Zehra'yla konuşmak için çabalar ancak Zehra kendinden emin tavrından ödün vermez. Ahmet'in amacı Zehra'nın kiminle evlendiğini öğrenmektir...

Geniş Zamanlar  - yeni bölüm

10 Mart Cumartesi 22:00 - yeni bölüm
 
 
Romantik Yemeğe, Sürpriz Ziyaretçi Engeli...

Zehra'nın evlendiğini öğrenen Ahmet bu duruma anlam veremez. Zehra'yla konuşmak için çabalar ancak Zehra kendinden emin tavrından ödün vermez. Ahmet'in amacı Zehra'nın kiminle evlendiğini öğrenmektir.
Bir gecelik kaçaklıktan sonra yakalanan Bilge ise hem bu hareketinin hem de Suna'nın arabasını parçaladığı için Ayla tarafından verilen sosyal hizmet cezasını çekmeye başlar... Bilge'nin cezasını çekeceği yer Kocaçınar Belediyesi Çocuk Bakımevi'dir. Erol, bakımevinin Tarık'a bağlı olduğunu bildiğinden, durumdan pek hoşnut değildir. Ancak bir şey söyleyemez. Çünkü Ayla boşanma davasının konusunu açar. Bilge'nin Kocaçınar'da olduğunu bilen Tarık ise  Ayla'yı arayıp, kendisini yemeğe davet ettirir.
Baş başa ilk yemeklerini yerlerken, kapıya gelen beklenmedik bir ziyaretçi romantik havayı bir anda dağıtır.
Daha önce boşanmada sorun çıkarmayacağını söyleyen Erol, duruşma günü yaklaşınca Ayla'nın kendisine bir şans daha vermesi için çabalar. Ancak Ayla son derece kararlıdır. Öte yandan Ahmet'in anneannesi İlmiye'ye bir iğne yapılması gerekir. Şule bir hemşire bulmak için odadan çıktığında Zehra'dan yardım isterken, Ahmet de mahallenin sokaklarında Aydın'ı aramaktadır.

10 Mart Cumartesi 22:00 - yeni bölüm
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/2444/genis-zamanlar-8211-yeni-bolum.html