Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Çok Güzel Hareketler Bunlar

Çok Güzel Hareketler Bunlar
Kadın olmanın zorluklarını BKM Mutfak oyuncuları bu bölümde dile getirecekler. “Kefalatin Bedeli”, “Ford Magandus”, “Reklam Dünyası” ise gecenin diğer skeçleri...

“Çok Güzel Hareketler Bunlar”  yine kahkaha dolu

Kanal D’nin, izlenme rekorları kıran mizah programı “BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu akşam da, en beğenilen skeçlerden oluşan özel bölümü ile ekrana geliyor.
Programın müdavimleri, bir skeçte, korsan CD tezgâhındaki “Çok Güzel Hareketler Bunlar” CD’leri ve CD’lerin üreticisi ile tanışacak. CD’lerin içeriklerinde yapılan küçük bir değişiklik ise, bu yeni ürünün dev sürprizi!
Kadın olmanın zorluklarını BKM Mutfak oyuncuları bu bölümde dile getirecekler. “Kefalatin Bedeli”, “Ford Magandus”, “Reklam Dünyası” ise gecenin diğer skeçleri.Bu bölümde kendi annelerini oynamak için de sahneye çıkacak olan BKM Atölye öğrencileri, kadavralara da bambaşka bir yorum getirecekler.Ganj Nehri kıyısındaki bir partide Hintli Külkedisi, BKM Atölye’nin yorumuyla ekrana gelecek.Ersin’in robotu mu çıkıyor??? Metin Yıldız Çinlilerle işbirliği yapıyor, her eve bir Ersin robotu diyor!!!
Ekranların heyecanlı yarışmalarının en heyecanlısı “Rulet Star”da da heyecan yani reyting dorukta!
Ve Üç çift tabu oynarsa neler yaşanır beraber göreceğiz.
Çok Güzel Hareketler Bunlar kahkaha dolu kolaj bölümüyle bu akşam Kanal D’de.


Kolaj BölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/24476/cok-guzel-hareketler-bunlar.html