Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Lost

Lost
Locke ve Jack birlikte silahları gizlerler. Diğer tarafta ise Sawyer; Jack, Locke, Kate ve Ana Lucia arasında oluşan gerginliği izlemeye karar verir...

Lost

Televizyon tarihinin tartışmasız en ilgi çeken dizisi. Gerçek bir fenomen. Bir uçak kazasından kurtulan 48 kişi, onlara ev sahipliği yapan ıssız bir adada sağ kalmanın yolunu arıyor. Birbirlerine hem kardeş, hem aile, hem düşman, hem de yabancı olan bu insanlar acımasız doğa koşulları ile hep birlikte mücadele etmek zorunda. “Lost, TNT’de Türk izleyicisiyle hem orijinal dilinde alt yazılı hem de Türkçe dublajlı olarak buluşacak.” 


II. SEZON

13.The Long Con                                                                                                                     
Televizyon tarihinin tartışmasız en ilgi çeken dizisi Lost, 2. sezon bölümleri ile TNT’de hem orijinal dilinde alt yazılı hem de Türkçe dublajlı olarak devam ediyor. Dizinin ikinci sezon bölümlerinde bir uçak kazasından kurtulan 48 kişi, onlara ev sahipliği yapan ıssız bir adada sağ kalmanın yolunu aramaya devam edecek. Sezonun on üçüncü bölümünde Locke ve Jack birlikte silahları gizlerler. Diğer tarafta ise Sawyer; Jack, Locke, Kate ve Ana Lucia arasında oluşan gerginliği izlemeye karar verir. Sawyer ve Charlie arasında bir yakınlaşma olur; bu ikili adanın istenmeyen kişilerine dönerler. Sawyer’ın dolandırıcılık geçmişine dair bazı gerçekler ortaya çıkar.
 


2.Sezon 13.BölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/24477/lost.html