Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Lost

Lost
Sayid’in geçmişi daha çok ön plana çıkıyor. Sun, bir saldırıya uğrayınca sonradan ulaşılan kazazedelerden birinin aslında “diğerlerinin” bir üyesi olabileceğinden şüphelenmeye başlarlar...

Lost

Televizyon tarihinin tartışmasız en ilgi çeken dizisi. Gerçek bir fenomen. Bir uçak kazasından kurtulan 48 kişi, onlara ev sahipliği yapan ıssız bir adada sağ kalmanın yolunu arıyor. Birbirlerine hem kardeş, hem aile, hem düşman, hem de yabancı olan bu insanlar acımasız doğa koşulları ile hep birlikte mücadele etmek zorunda. “Lost, TNT’de Türk izleyicisiyle hem orijinal dilinde alt yazılı hem de Türkçe dublajlı olarak buluşacak.” 


II. SEZON

14. One of Them                                                                                                                                      
Lost, TNT’de Türk izleyicisiyle hem orijinal dilinde alt yazılı hem de Türkçe dublajlı olarak 2. sezon bölümleri ile buluşmaya devam ediyor. Birbirlerine hem kardeş, hem aile, hem düşman, hem de yabancı olan bu insanlar yalnızca acımasız doğa koşulları ile değil tanımlayamadıkları birçok şeyle de hep birlikte mücadele etmek zorunda. İkinci sezonun 14. bölümünde Sayid’in geçmişi daha çok ön plana çıkıyor. Sun, bir saldırıya uğrayınca sonradan ulaşılan kazazedelerden birinin aslında “diğerlerinin” bir üyesi olabileceğinden şüphelenmeye başlarlar. Fransız kadın Danielle Rousseau, Sayid’i ormana yönlendirir. Sawyer’ın ise Hurley ile ilgili farklı bir keşfi olacak.


2.Sezon 14.BölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/24496/lost.html