Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Desperate Housewives

Desperate Housewives
Lynette ve Tom oğulları Porter hakkındaki rahatsız edici gerçeği sonunda öğrenir. Gabrielle ise Carlos’un en önemli müşterilerinden Virginia’nın bir takım gizli amaçları ve planları olduğundan şüphelenmektedir...

Desperate Housewives


Başrollerini Eva Longoria (Gabrielle Solis), Teri Hatcher (Susan Mayer), Marcia Cross (Bree van de Kamp) ve Felicity Huffman’ın (Lynette Scavo) paylaştığı, Altın Küre ve Emmy’de kazandıkları ödüller ve oyuncuları hakkında çıkan dedikodularıyla adından çok söz ettiren Desperate Housewives, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 5. sezon bölümleri ile CNBC-e’de... Dizi Pazartesi’den Perşembe’ye her akşam saat 21:00’da ekrana gelecek.

Hiç Sır Kalmayacak!
Lynette ve Tom oğulları Porter hakkındaki rahatsız edici gerçeği sonunda öğrenir. Gabrielle ise Carlos’un en önemli müşterilerinden Virginia’nın bir takım gizli amaçları ve planları olduğundan şüphelenmektedir. Bu arada Bree’nin bir anlık zayıflığı ona oldukça pahalıya patlayacaktır. Öte yandan Katherine’in hayatıyla ilgili sır perdesi aralanmaya başlamıştır. Susan da Jack’in esas tutkusunun ne olduğunu öğrenir. Bayan McCluskey’nin kız kardeşi Roberta  ise Dave hakkındaki rahatsız edici gerçeği nihayet ortaya çıkartır.


5. Sezon / 7. BölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/24499/desperate-housewives.html