Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Okan Bayülgen ile Senin Hikayen

Okan Bayülgen ile Senin Hikayen
Tiyatro, sinema ve televizyonda çok başarılı işlere imza atan, oyunculuğunun yanında sohbetiyle de çok sevilen ünlü sanatçı Metin Akpınar, tiyatrodan sinemaya, Zeki Alasya’dan o meşhur sofrasına, cimrilikten resim koleksiyonlarına, siyasetten, ekonomiye her konuda açıklamalar yapıyor...

Okan Bayülgen ile
 “SENİN HİKAYEN”
Metin Akpınar’ın Öyküsü

Okan Bayülgen, NTV’deki programında bu akşam Metin Akpınar’ı ağırlıyor.

Tiyatro, sinema ve televizyonda çok başarılı işlere imza atan, oyunculuğunun yanında sohbetiyle de çok sevilen ünlü sanatçı Metin Akpınar, tiyatrodan sinemaya, Zeki Alasya’dan o meşhur sofrasına, cimrilikten resim koleksiyonlarına, siyasetten, ekonomiye her konuda açıklamalar yapıyor.  

Metin Akpınar, keyifli sohbette kilo almasının nedenini geç yemek yemeğe bağlıyor: “Tiyatro zamanı oyundan önce yemek yemezdik. Gece yarısı  sofraya oturur, sabah 4’te 5’te kalkardık. Tiyatro bitince 9’da oturdum ama yine 5’te kalktım. O arada 28 kilo aldım.” diyor. Sanatçı “Bizim soframız asla içelim, bağıralım sofrası değildir.” diye de ekliyor.

Külhanbeyli, Kabadayı Abiler Arasında Büyüdüm
Ünlü komedyen, çocukluk ve gençlik yıllarından konu açıldığında ilginç açıklamalar yaptı. Akpınar, “Biraz annesinin oğlu yetişince onu sokak çocukluğuyla yenmeye çalıştığım bir dönem oldu. Aksaray’da büyüdüm, külhanbeyli, kabadayı abiler arasında.” diyerek kabadayı rollerindeki ustalığının sırlarını da vermiş oldu.   

Ne Dinliyor Bu İnsanlar Anlamadım!
Sanatçı bir başka ilginç saptaması ise insanımızın müzik zevki üzerine. Son olarak bir müzik yarışmasında jüri üyeliği yaptığını açıklayan ünlü oyuncu, “Çok içim yandı. Nerelerde olduğumuzu bir defa daha anladım. Ne dinliyor bu insanlar anlamıyorum!” diyerek şaşkınlığını anlatıyor.

Metin Akpınar programda, kendisine atfedilen cimriliği ve yatırımları ve Zeki Alasya konusu açıldığında ise oldukça çarpıcı anılarını açıklıyor ve görüşler ortaya koyuyor.  
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/24503/okan-bayulgen-ile-senin-hikayen.html