Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ömer Döngeloğlu İle Sahur Vakti

Ömer Döngeloğlu İle Sahur Vakti
Tasavvuf müziğinin yüreklere işleyen nağmeleri, gönülleri fetheden ilahiler Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Kur’an-ı Kerim’le başlayan sahur, dualar ve ezanla son buluyor...

KANAL 7’DE SAHUR BEREKETİ EKRANDAN TAŞACAK

ÖMER DÖNGELOĞLU İLE SAHUR VAKTİ
 

Ramazan ayının coşkusu Kanal 7 ekranında yaşatılıyor. Ömer Döngeloğlu’nun etkileyici anlatımlarıyla İslam tarihinden olaylar, Ramazan ayına özel bir sohbet ve Ramazana özel yaşanan tüm güzellikler Kanal 7 ekranlarından izleyenlere ulaşıyor. Kur’an-ı Kerim, naat ve ilahilerle renklenen programda sahurun bereketi Kanal 7 ekranından izleyicilerle buluşuyor.

 

İslam tarihinden çarpıcı kesitler Ömer Döngeloğlu’nun akıcı anlatımıyla Ramazan boyunca Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti programında… İzleyenleri her gece bambaşka diyarlara taşıyan, Asr-ı Saadet yaşamının detaylarını bütün güzellikleriyle ortaya koyan çarpıcı sohbetiyle Ömer Döngeloğlu sahurunuzu manevi bir şölene çevirecek. Kur’an-ı Kerim, naat ve ilahilerle renklenen Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti’nde gecenin bereketi, Ramazan ayının gelişiyle birlikte yaşanan coşku ve manevi atmosfer programda yaşatılacak.

 

Tasavvuf müziğinin yüreklere işleyen nağmeleri, gönülleri fetheden ilahiler Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Kur’an-ı Kerim’le başlayan sahur, dualar ve ezanla son buluyor.

 

Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti Ramazan boyunca her gece 03:00’te Kanal 7’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/24514/omer-dongeloglu-ile-sahur-vakti.html